Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Türkiyede Deprem #2023

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon9 Türkiyede Deprem #2023

Kahramanmaraþ'taki 7,4'lük deprem 10 ili vurdu
    Kahramanmaraþ'ýn Pazarcýk ilçesi merkezli 7,4 büyüklüðünde deprem meydana geldi. Sabah 04.17'de yaþanan depremin þiddeti çevre illeri de sarstý. Kahramanmaraþ'ýn yanýsýra, Adýyaman, Kilis, Þanlýurfa, Diyarbakýr, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da da binalar yýkýldý.
    Depremde hayatýný kaybeden tüm vatandaþlarýmýza allahtan rahmet yakýnlarýna bað saglýgý dilerim.Yaralý olanlarada allah þifa versin

Konu Simba tarafýndan (12-02-2023 Saat 17:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tüm vatandaþlarýmýza büyük geçmiþ olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi günler..debremden etkilenen tüm insanlara geçmiþ olsun..yaralýlara þifa ölenlere ALLAHTAN rahmet dilerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Geçmiþ olsun Türkiyem.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok büyük bir felaket geçmiþ olsun TÜRKÝYEM hayatýný kaybedenlere ALLAH rahmet eylesin yaralý ve göçük altýnda kalýp kurtulmayý bekleyenlere sabýr versin çok üzücü durum.ALLAH sabýr versin çok üzgünüm. sami ertaga arkadaþýmýz antepliydi sanýrým; inþallah kötü birþey yoktur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deprem de Hayatini Kaybeden Vatandaslarimiza Allah ´dan Rahmet , Yaralilarimiza da Acil Sifalar Diliyorum .
    Allahim Bu Tür Afetleri Ülkemize Bir Daha Yasatmasin Insallah.
    ........................................GECMIS OLSUN TÜRKIYEM...............................................

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayatýný kaybedenlere Vatandaslarýmýza ALLAH rahmet eylesin göçük altýnda kalýp kurtulmayý bekleyenlere ALLAH tan sevdiklerine bir an once sag salim kurtulmasýný diliyorum yaralý olanlara acil sifalar diliyorum
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sabahtan beri TV izlemeye yüreðim yetmedi.Kapatýyorum,duramýyorum.Açýyorum,dayanamýyorum. Tüm ülkem insanlarýnýn acýsý bir taþ gibi gelip göðsüme kondu.Nefes almak için bu soðukta eþimi de yanýma alýp sokaða çýktým.Sonra da anlamadýðým bir dilden Belgesel izlemeya baþladým...Bu depremde yaþamýný yitiren tüm yurttaþlarýma rahmet,acýlý yakýnlarýna sabýr ve dayanma gücü versin rabbim...Geçmiþten hiç ders almadýðýmýz ne kadar da belli..Baþýn saðolsun Türkiyem...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Geçmiþ olsun türkiyem rabbim ölenlerimize rahmet yaralýlarýmýza acil þifalar versin inþallah
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gerçekten sözler kýfayetsiz kalýyor bunca insan ne yapar ne eder karda kýþda hayatýný kaybedenler dün aramýzdalardý bugun yoklar hayat böyle birþey iþte
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri