Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türkiyede Deprem #2023

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 Türkiyede Deprem #2023

Kahramanmaraş'taki 7,4'lük deprem 10 ili vurdu
    Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sabah 04.17'de yaşanan depremin şiddeti çevre illeri de sarstı. Kahramanmaraş'ın yanısıra, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da da binalar yıkıldı.
    Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına bağ saglıgı dilerim.Yaralı olanlarada allah şifa versin

Konu Simba tarafından (12-02-2023 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tüm vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi günler..debremden etkilenen tüm insanlara geçmiş olsun..yaralılara şifa ölenlere ALLAHTAN rahmet dilerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geçmiş olsun Türkiyem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok büyük bir felaket geçmiş olsun TÜRKİYEM hayatını kaybedenlere ALLAH rahmet eylesin yaralı ve göçük altında kalıp kurtulmayı bekleyenlere sabır versin çok üzücü durum.ALLAH sabır versin çok üzgünüm. sami ertaga arkadaşımız antepliydi sanırım; inşallah kötü birşey yoktur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Deprem de Hayatini Kaybeden Vatandaslarimiza Allah ´dan Rahmet , Yaralilarimiza da Acil Sifalar Diliyorum .
    Allahim Bu Tür Afetleri Ülkemize Bir Daha Yasatmasin Insallah.
    ........................................GECMIS OLSUN TÜRKIYEM...............................................

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayatını kaybedenlere Vatandaslarımıza ALLAH rahmet eylesin göçük altında kalıp kurtulmayı bekleyenlere ALLAH tan sevdiklerine bir an once sag salim kurtulmasını diliyorum yaralı olanlara acil sifalar diliyorum
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sabahtan beri TV izlemeye yüreğim yetmedi.Kapatıyorum,duramıyorum.Açıyorum,dayanamıyorum. Tüm ülkem insanlarının acısı bir taş gibi gelip göğsüme kondu.Nefes almak için bu soğukta eşimi de yanıma alıp sokağa çıktım.Sonra da anlamadığım bir dilden Belgesel izlemeya başladım...Bu depremde yaşamını yitiren tüm yurttaşlarıma rahmet,acılı yakınlarına sabır ve dayanma gücü versin rabbim...Geçmişten hiç ders almadığımız ne kadar da belli..Başın sağolsun Türkiyem...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geçmiş olsun türkiyem rabbim ölenlerimize rahmet yaralılarımıza acil şifalar versin inşallah
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gerçekten sözler kıfayetsiz kalıyor bunca insan ne yapar ne eder karda kışda hayatını kaybedenler dün aramızdalardı bugun yoklar hayat böyle birşey işte
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri