Konuya Etiketlenenler

7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: SSÝPTV Uygulamasý Vestel ve Vestel üretimi bazý tv'lerden kaldýrýldý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fun 001 SSÝPTV Uygulamasý Vestel ve Vestel üretimi bazý tv'lerden kaldýrýldý.

Baþlýktan anlaþýlacaðý üzere Vestel kullanýcýlarýnýn uzun zamandýr kullandýðý SSÝPTV Uygulamasý Bazý vestel tv'lerden kaldýrýldý. þimdilik mb120 ve mb100 anakartlý modellerden kalktýðýna dair bilgiler gelmete, kullanmýþ olduðum mb130 anakartlý 48ud9200 modelinde SSIPTV hala mevcut.

Mb130 ve Mb230 anakartlarda Þuan için kullanýlabilen IPTV uygulamalarý; cludyy, smartone iptv ve Ssýptv
    Konu A.Bozoðlu tarafýndan (12-02-2023 Saat 13:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SSIPTV benim tv.de gitti.Ott playerdan devam ediyorum
    Bilgi tesekkurler hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baþlýktan anlaþýlacaðý üzere Vestel kullanýcýlarýnýn uzun zamandýr kullandýðý SSÝPTV Uygulamasý Bazý vestel tv'lerden kaldýrýldý. þimdilik mb120 ve mb100 anakartlý modellerden kalktýðýna dair bilgiler gelmete, kullanmýþ olduðum mb130 anakartlý 48ud9200 modelinde SSIPTV hala mevcut.

Mb130 ve Mb230 anakartlarda Þuan için kullanýlabilen IPTV uygulamalarý; cludyy, smartone iptv ve Ssýptv
    Vestel bu ssiptv yi ayrý baþlýkda vermesi lazýmdý aslýnda oradan oraya gitmekle ugrasýyorduk satýþ politikaýs nedeniyle kaldýrýlmasýný yanlýþ buluyorum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vestel bu ssiptv yi ayrý baþlýkda vermesi lazýmdý aslýnda oradan oraya gitmekle ugrasýyorduk satýþ politikaýs nedeniyle kaldýrýlmasýný yanlýþ buluyorum
    Kesinlikle haklýsýn ustam, planlý eskitme politikasý, destek kesilse mb130 ve mb230dada kaldirilirdi.
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kesinlikle haklýsýn ustam, planlý eskitme politikasý, destek kesilse mb130 ve mb230dada kaldirilirdi.
    OTT PLAYER alternatif olabilir ama SSÝPTV kadar baþarýlý deðil.VESTEL TV ler de bu olayýn ssiptv bir dýþ menude bulunmasý gerekiyor SSÝPTV gitti diye ürün alacaklar diye bekliyorlarsa çok beklerler
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustad SSÝPTV geri geldi alacak diye beklerlerse boþa bekler demiþtim
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustad SSÝPTV geri geldi alacak diye beklerlerse boþa bekler demiþtim
    Ssiptv için tv alýnmaz zaten, kullanýcýlar bir tvbox alýr keyfine bakar, Smart tv'den çok daha fazlasý var.
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri