Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Vestel hi level tv ye iptv smarters yukleme nasil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. msjlarini konu yaptim uygun yere tasıdım umarim biri destekci olur
    tsk ederim editor ustam iyi yaptin valla inşallah biri çikar bu konuda bilgisi olanda sorunu çözmüş olurum hala uğraşiyorum ama tik yok kafama takılan hiçbir programda dosya yükleme bölümünden usb yi görmüyor yada bulamiyorum diyeyim mesela iptv pro kurdum kendi m3u dosyamin üstüne tiklayip iptv pro seçtim hemen yüklendi fakat iptv pro programini açip dosyami yükle dediğimde ondada usb görmüyor hani usb hiç çikmasa anlayacağim usb çalişmiyor diye ama medya mezkezde usb görüyorum ama iş programlara sıra gelince usb gösteremiyorum kumandadan basmadiğim düşmede kalmadi anlayacağin editor ustam 3 günündür telef oldum BİLİMİN ÇARESİZ KALDİĞİ AN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. send to file ile denedinmi apk yuklemeyi basit aslında onunla mutlaka göruyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. send to file ile denedinmi apk yuklemeyi basit aslında onunla mutlaka göruyor
    onedir sımba ustam tam anlamadim usb görmesi içinmidir
    sana zahmet olmasa onun linkını bi atta indireyim ve tam nasil kullanilacağinida bi anlat zahmet olmasa çözeyim şü sorunu
    artik kafa kalmadi kaç gündür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı laztaym Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    onedir sımba ustam tam anlamadim usb görmesi içinmidir

Senin televizyonun android değilmi ?play storeden send files to tv indir cep telefonunada kur bu programı aynı ağdan olursan bu uygulama hem tv de hem cepde birbirini goruyor.Cep telefonundan bu kullanmak istedigin apk yi send files to tv programına paylaşıma aç de o program bunu tv ye yolluyor.

ilk bunu kur herşey den önce ( en son gonderdigin apk yi görmen için) bu tv deki apk yi görmen için play storeden bunu indir (tv deki) Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sonra yukledigin apk yi göreceksin orada sonra izin ver de uygulama yuklemene apk yukleniyor
    Konu Simba tarafından (28-02-2023 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Senin televizyonun android değilmi ?play storeden send files to tv indir cep telefonunada kur bu programı aynı ağdan olursan bu uygulama hem tv de hem cepde birbirini goruyor.Cep telefonundan bu kullanmak istedigin apk yi send files to tv programına paylaşıma aç de o program bunu tv ye yolluyor.

ilk bunu kur herşey den önce ( en son gonderdigin apk yi görmen için) bu tv deki apk yi görmen için play storeden bunu indir (tv deki) Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sonra yukledigin apk yi göreceksin orada sonra izin ver de uygulama yuklemene apk yukleniyor
    oldu sımba ustam hallettim sayende çok tşk ederim çanavar gibi çalişiyor petfecplayer ve iptv smarters ama en güzeli perfect palyerdir sımba ustam kesinlikle tavsiye ederim bu arada bişe diyecem sımba ustam bu ott palyerde m3u dosya yüklenmiyormu bi türlü bulamadim bi yerde dosya diye yaziyor ama yüklenecek yer göstermiyor birde ssiptv denedim orda bazi kanallar açmiyor hiç kanallar çok seri açiyor ama bazilari hata veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı laztaym Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    oldu sımba ustam hallettim sayende çok tşk ederim çanavar gibi çalişiyor petfecplayer ve iptv smarters ama en güzeli perfect palyerdir sımba ustam kesinlikle tavsiye ederim bu arada bişe diyecem sımba ustam bu ott palyerde m3u dosya yüklenmiyormu bi türlü bulamadim bi yerde dosya diye yaziyor ama yüklenecek yer göstermiyor birde ssiptv denedim orda bazi kanallar açmiyor hiç kanallar çok seri açiyor ama bazilari hata veriyor
    OTT player ve SSİPTV android uygulamalarda sorunlu calısıyor.

Çözmene sevindim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri