Beeni Beeni:  0
3 sonutan 1 ile 3 aras

Konu: 3-13 Mart'taki Sper Lig malar ifresiz yaynlanacak

Kullanc Bilgi Mens

New Icons 03 3-13 Mart'taki Sper Lig malar ifresiz yaynlanacak

Genlik ve Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapolu, 3-13 Mart tarihlerinde oynanacak Spor Toto Sper Lig malarnn ifresiz yaynlanacan syledi.

Son dakika haberi! Genlik ve Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapolu, depremzedelere yardm amacyla Trkiye Futbol Federasyonu (TFF), Sper Lig Kulpler Birlii Vakf ve beIN Medya Grubu i birlii ile organize edilen "Omuz Omuza" dayanma ve yardmlama gecesine canl balanarak 3-13 Mart tarihleri arasnda tm lig malarnn ifresiz olarak yaynlanacan aklad.

Bakan Kasapolu, millet olarak zor gnlerden getiklerini anlatarak, "Pe pee yaanan depremlerde spor camiamzn birbirine smsk kenetlenmesi, yaralar sarmak iin seferber olmas gurur verici. Elini tan altna koyan camiann her ferdiyle gurur duyuyorum. nallah bu gecede ayn birlik ve beraberlii talandracaz." dedi.

Spor camiasnn sadece zor gnlerde deil her daim bu birlik ve beraberlii ortaya koymasn temenni eden Genlik ve Spor Bakan Kasapolu, unlar kaydetti:

"Bugnler de elbet geecek. Yaralarmz sararken sporun iyiletiren, birletiren gcn her daim gstereceiz. Kymetli sporseverlere unu ifade ediyorum, Genlik ve Spor Bakanl olarak liglerimizin yayncs beIN Medya Grubu'yla grme neticesinde, sporun birletirici gcn vurgulamak maksadyla ligin nmzdeki iki haftasnda tm futbol msabakalar ifresiz herkese ak olacak. Bu projeye destek verenlere ve pozitif havay oluturan herkese teekkr ediyorum."
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Maalesef yalan oldu biz bu szlere ok alknz

Kullanc Bilgi Mens

TOD diye bir uygulama var oradan ifresiz veriliyor BEN SPORTS ait uydudan ifreli deil
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri