Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İPTV Listeleri İçin Kullandıgınız Cihazlar (Tavsiyeler- Eleştiriler-Yorumlar)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İPTV Listeleri İçin Kullandıgınız Cihazlar (Tavsiyeler- Eleştiriler-Yorumlar)

Böyle bir konu açmayı gerek duydum cogu konuda denk geliyor hangi cihazları kullanıyorsunuz hangi cihazlar (smart tv markaları-uydu cihazlar- mi stick tarzı gibi) iyi tavsiye edeceginiz nelerdir diye?Sizlerinde katılımlarıyla önereceginiz memnun oldugunuz veya nefret ettiginiz cihazları konuda yönlendirebilirsiniz.

Şimdiden teşekkurler
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel konu evet benim kullandığım senelerdir enigma2 cihazı Vu+ ve hobi olarakta uğraşırım liste yapıp buket oluşturup istediğimi yapabiliyorum ftp yoluyla.
    Tabi sadece iptv olarak kullanırım o yüzden imaj olarakta Openpli8.1 tavsiyemdir.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende vestel 4k var vewd store içinde ssiptv kullanıyorum bazı yeni nesil iptv kanallarında problem yaratıyor vewd store içindeki ssiptv yi bagımsız ekleyen tv markaları var arkadaşım var onda philips bagımsız ssiptv uygulamadan ekliyor bir tusla iptv kanalları acıyor acmadıgı kanal yok.Onun harici bende emektar next machina var iptv konusunda fena değil hızlı acıyor iptv kanallarını bazen reset atıyor ama olsun alternatif olarak memnunum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel 4k smart tv var, mb130 anakartli güncel bir model sayılır. Next 2071 ve birde Android tv box var.

Çoğunlukla uydu ve iptv için Next2071 kullanıyorum.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben de spy box s11 var hem uydu hemde iptv kullanıyorum memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende next 2000 fta ve philips smart tv kullaniyorum.Ssiptv den memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben pc ve tv de SMplayer kullanıyorum hızlı kanal geçişi ve bol özelleştirmesi var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgileri için çok teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Spybox s11 kullanıyorum. Uydu ve Ipt tv icin memnunum. En önemli özelliği uydu yayınları kanal listesi ile ıp tv yayınları aynı listede yer alıyor. Ayrıca kendi ıptv menüsü MARSEL TV de çok kullanışlı.
    Konu TEKNİSYEN101 tarafından (16-12-2021 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung tv

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri