Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: smartiptv ( siptv.eu ) sayfasında reCAPTCHA sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart smartiptv ( siptv.eu ) sayfasında reCAPTCHA sorunu

merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada şöyle bir uyarı çıkıyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarı için geçersiz alan yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada şöyle bir uyarı çıkıyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarı için geçersiz alan yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler.
    Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor
    ustam evet köşedeki okeyleme kutucugu hiç gözükmüyor üzerinde yukarda bahsettigim yazı çıkıyor.değişik arama motorlarındada denedim sonuç aynı.resmini çektim fakat forma nasıl yüklenir bilmiyorum tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu siteye Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yukleyin forum için kod verecek onu buraya yapıştırabilirsiniz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

formlar:bbcode Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. görsel burda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikası dolmuş onların kendi halletmesi gerekiyor o durumu
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikası dolmuş onların kendi halletmesi gerekiyor o durumu
    cevap için teşekkür ederim kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayı ingilizce olarak seçtim captcha açılıyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaşıyanlara yardımcı olur konu hakkında yazanlara teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayı ingilizce olarak seçtim captcha açılıyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaşıyanlara yardımcı olur konu hakkında yazanlara teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.
    Geri dönüş için teşekkurler ustad konu kilitledim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri