Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Samsung cu7000 tv ye app yukleme hakkinda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung cu7000 tv ye app yukleme hakkinda

arkadaşlar yeni samsung cu7000 tv aldım kendinden app var onları nasıl aktif edebilirim müşteri hizmetlerini aradım tam bilgi alamadım üyelik istiyor sitedeki ap i yükleme yapabilirmiyim bilginize ihtiyac var şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV uygulamasımı yuklemek istiyorsunuz samsunga onda ott player diye bir uygulama varsa onla izleyebilirsin biraz ingilizcedir kurcalaman lazım.APP markette SSİPTV falan varmı acaba
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstat ilgine teşekkürler o dediğin yerlere neren girilir nasıl yapılır hiç bilgim yok yinede sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tayfur166 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstat ilgine teşekkürler o dediğin yerlere neren girilir nasıl yapılır hiç bilgim yok yinede sağol
    Samsung uygulama magazası yokmu biladerin tv sinde var dı sanki ott player kurmuştuk ona yeni aldıgınız tv de uygulama magazasında aratma yapın isterseniz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Samsung uygulama magazası yokmu biladerin tv sinde var dı sanki ott player kurmuştuk ona yeni aldıgınız tv de uygulama magazasında aratma yapın isterseniz
    m3u ıptv yazıyor kur diye yazı çıkyor bunu kurunca yüklenirmi smart one var flix ıptv net iptv var bunların hangisini kurayım ücretlimi şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tayfur166 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    m3u ıptv yazıyor kur diye yazı çıkyor bunu kurunca yüklenirmi smart one var flix ıptv net iptv var bunların hangisini kurayım ücretlimi şimdiden teşekkürler
    Samsungda ucretli olabilir hangisi ucretsizse ona bakın yukleyin isterseniz paralı olunca sizden para isteyecektir illaki
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İPTV uygulamasımı yuklemek istiyorsunuz samsunga onda ott player diye bir uygulama varsa onla izleyebilirsin biraz ingilizcedir kurcalaman lazım.APP markette SSİPTV falan varmı acaba
    t .+ smartone m3u oneflix net iptv birkaçtane daha var siteden usb indirip yükleme olurmu teşekküerler olanların ismini verdim ama yasak mı bilmiyorum saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

t .+ smartone m3u oneflix net iptv birkaçtane daha var siteden usb indirip yükleme olurmu teşekküerler olanların ismini verdim ama yasak mı bilmiyorum saygılar
    Hiç bir bilgim yok ustad usb ile yukleyebilirmisin dene istersen iptv smarters yukleyebilirsen onuda yukle usb ile olurmu bilmiyorum bu tv yi
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri