Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: next 2000 wifi usb den mu3 dosyası atamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next 2000 wifi usb den mu3 dosyası atamıyorum

slm arkadaşlar next 2000 wifi cihazım var birtürlü internetten indirdigim mu3 listesini cihaza atamadım elinizde boş .mu3 veya .mu38 kalıp varsa (hangisi oluyorsa) atabilirmisiniz ben notepat ile kalıbın içine atıp cihaza yüklerim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ekte verdim aktif kanallar var bu dosya next lere olur notepad ile düzeltmenize gerek yok kanal eklerseniz dosyanın içindeki düzenlemeye göre düzenleyiniz

3. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.

4. - - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Ayrıca bazen nexler usb dosyayı gormuyor bunun için cihazı fişten cıkartıp tekrar takın usb halen gormuyorsa başka usb ile denersiniz.
    Konu Simba tarafından (01-08-2023 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ekte verdim aktif kanallar var bu dosya next lere olur notepad ile düzeltmenize gerek yok kanal eklerseniz dosyanın içindeki düzenlemeye göre düzenleyiniz

***Hidden content cannot be quoted.***

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Ayrıca bazen nexler usb dosyayı gormuyor bunun için cihazı fişten cıkartıp tekrar takın usb halen gormuyorsa başka usb ile denersiniz.
    elimde 16 gb ve 32 gb var 2 sinide denedim fat32 olarak ve ntfs olarak cihazın fişini de çekip tekrar denedim olmadı cihazda xtream ve joker iptv var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı beach Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    elimde 16 gb ve 32 gb var 2 sinide denedim fat32 olarak ve ntfs olarak cihazın fişini de çekip tekrar denedim olmadı cihazda xtream ve joker iptv var
    USB ile yukleme yokmu kişisel bölümden iptv tusu vardır kumandada ona basınca neler cıkıyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    USB ile yukleme yokmu kişisel bölümden iptv tusu vardır kumandada ona basınca neler cıkıyor
    usb görüyor ama yükle dedigimde yüklü dosya yok yazıyor kumandada sarı tuş var usb ile yükleyin diye ama
    olmuyor

boş ver kardeşim ugraşma vaz geçtim emegine sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri