7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Cem Uzan medya sektörüne "küresel medya patronu" olarak dönmeye hazırlanıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Cem Uzan medya sektörüne "küresel medya patronu" olarak dönmeye hazırlanıyor.

Fransa'da bulunan iş insanı Cem Uzan Haziran ayında yaptığı açıklamada "Ben şahsen kendim artık aktif siyaseti bırakıyorum. Türkiye'nin konuları gündeme geldiği zaman fikrimi öğrenmek isteyenlere her zaman fikrimi paylaşırım. Her zaman destek olurum" diyerek siyaseti bıraktığını açıklamıştı.

Siyasete veda eden Cem Uzan'ın yeni adımı belli oldu. Cem Uzan en güçlü olduğu sektör olan medya sektöründen dev bir geri dönüşe hazırlanıyor.

Cem Uzan bu sefer medyaya sadece Türkiye bazında değil, global bazda dünya çapında geri dönüş için ilk adımını attı.

VidiStar.tv ile yeni jenerasyon streaming adımını atan Cem Uzan kürsel bir medya patronu olmaya hazırlanıyor.

Cem Uzan, yeni adımı VidiStar.tv ile "STAR" isminden de kopamadığını göstermiş oldu.

Bakalım VİDİSTAR.TV Medya dünyamıza başka neler getirecek....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Youtuba vidistar diye kanal acmislar.Yarisma tarzibir video teaser var.

Iptv den yayın yapar insallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence hiç siyasete girmeyekti yada meclise girene kadar fazla reisle kapışmayacaktı bu saatten sonra boşşşş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV STREAM sistemden bir sürü kanal acabilir ve bunu satabilir star serisi kanallar gibi star action,star turk,star cocuk ,star yesilcam vs gibi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...simba...iptv üzerinden yayın yapan özel kanallar açılabilir fakat endişem şuki bunlar rütük korkusundan sansürlü yayın yapabilir...!!!...özgür yayın taraftarı olarak filimlerin buğulanışına karşıyım...!!!...ne dersin zira seninde aynen benim gibi sansürlü yayın karşıtı olduğunu biliyom...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...simba...iptv üzerinden yayın yapan özel kanallar açılabilir fakat endişem şuki bunlar rütük korkusundan sansürlü yayın yapabilir...!!!...özgür yayın taraftarı olarak filimlerin buğulanışına karşıyım...!!!...ne dersin zira seninde aynen benim gibi sansürlü yayın karşıtı olduğunu biliyom...
    Mavişehirli ustam sorunuzun muhatabı olmadığımı bildiğimi belirterek, sorunuza cevap vermediğimi bildirmek isterim öncelikle. Ve sansür konusunda yaptığım gözlemler sonucunda sizlerle şu bilgileri paylaşabilirim; Sansür uygulaması yapan ülkelerin en başında Amerika geliyor. Amerika o yayılmacı zihniyetini sansürleme için de kullanmaya başlamış, bunu neden söylüyorum? Çünkü Amerika karasal ve kablolu yayınlarda sansür uygulamıyor ancak uydu yayınlarında sansür var hem görsel sansür hem de işitsel yani bipler, ses kesimleri, buğulama ve kristalleştirme gibi sansürler. Peki bu sansür sistemine uymayan ülkeler var mı? Cevap evet en başta Polonya ardından Rusya, Ukrayna, İsveç, Hollanda, İsviçre, Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Fransa ve birkaç ülke daha vardı ama hatırlayamadım şimdi. Özetle Amerikancı olmayı reddeden ama Amerika'yı taklit etmekten de imtina etmeyen bir ülke olduk biz. Saygı ve sevgilerimle esen kalın @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana sigara içen,alkol şişelerinin buzlanması falan entresan geliyor hadi cıplaklık falan anlıyorum bu durumu ama içki lafı sigara lafı bile sansurlenıyor en tuhafıma giden bu allahtan youtube var ben cogu filmi oradan izliyorum sansursuz sekilde veya özeliptv kanallarından rtuke takılmayanlardan blutv kanalları var onlar bile sansurlu oldu bluplay 1-2
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri