Sayfa 1/7 1234567 SonSon
67 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: TELEON TV HD (Film Agırlıklı ) İPTV KANALI GUNCEL YENİ M3U8 Linki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 TELEON TV HD (Film Agırlıklı ) İPTV KANALI GUNCEL YENİ M3U8 Linki

Daha öncede duyurdugumuz iptv kanalları tanıtım serimiz devam ediyor ,iptvde stabil yayın yapan kanalları vermeye devam ediyoruz.

Bu haftaki kanallımız TELEON TV Yayın içeriki olarak ağırlık olarak YABANCI SİNEMA yayınlamaktadır.Kanal 24 saat hd sekilde iptv den uzun süredir ücretsiz olarak yayın yapmaktadır.TELEON TV Yeni M3U8 iptv linki guncel olarak sitemizde.

Guncelleme:30.03.2024

Kanaldan ekran goruntusu;

UYARI;
    M3U8 İPTV Linkini gizli içerikle veriyoruz.Bunun için 1 mesajınız olması gerekmektedir.Dosya olarak kanalları sitemizde veremiyoruz bu linki uygulamanıza kendiniz girmeniz gerekmektedir.Sağ tıkla kopyalama yapınız.

2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  3. Konu Simba tarafından (30-03-2024 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Teşekkürler

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...teleon kanalının orijinal sitesinden yayını izlemeye çalıştığımız zaman görüntü akış seçeneklerinde 720...1080...ve 2160...sayıları gözüküyo...yani anladığım kadarıyla HD ve 4K seçenekleriyle yayın yapıyo...simba üstadım niçin düşük görüntü seçenekleriyle izleyiş imkanı vermiyo kanal?...zira aynen benim gibi evinde bilgisayarı eski ( 2011 model laptop) milyonlarca insan var ülkemizde yani bizleride düşünmeliler...!!!...yüksek görüntü akışlarıyla yayın izlediğimiz zaman donuş ve takılış yapabiliyo makina yawu...!!!...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tv tesekkür

Süper kanal gercekten kaliteli filmler veriyorlar tesekkürler admin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tsk ederiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu kanalın filmleri gerçekten güzel yayın kalitesini begeniyorum logo biraz daha iyi olabilirdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 ip tv

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teleon açılıyormu arkadaşlar ben açamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet 1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teleon açılıyormu arkadaşlar ben açamadım
    Sağtıkla kopyalama yapacaksın linki
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri