Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: SUPER TURK 2 (Muzik-Film Ağırlıklı) İPTV KANALI GUNCEL YENİ M3U8 Linki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kolay gelsin ilk sayfadaki link te tek kanalmı var acaba? vu uno4 k ya ekledim sadece birtane kanal var doğrumu yapmışım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kolay gelsin ilk sayfadaki link te tek kanalmı var acaba? vu uno4 k ya ekledim sadece birtane kanal var doğrumu yapmışım
    Tek kanal var ustadda siz elitvip uyesiniz size oto eklenmiştir bu kanal?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkür ederim bilgi için ben acaba extra birşeymi dedim ama dikkatimden kaçmış iyi geceler kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SUPER TURK TV vazgecilmez kanalım kaygısızlar-bizimkiler-kara şimşek-film kuşakları gayet iyi

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...şuğan yeni linki uydu alıcıma kaydettim fakat mağalesef kanal çalışamıyo loading ekranın ortasında sürekli daire şeklinde dönüyo anlıyamadım yahu acaba kanal arızalımı?...
    SUPERTURK HD sekilde bende acılıyor müdürüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekkur ederiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar

Hocam IPTV m3u listesini alabilirmiyim

Saygilar Rica

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SUPER TURK 2 HD Kanalı ana kanal SUPER TURK TV Yayına başlamasından sonra yerini SUPER TURK MUZİK- SUPER TURK MAX Kanallarına bırakmıştır.
    Konu Simba tarafından (10-11-2023 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri