10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fox TV’nin yeni adı NOW TV oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Search Fox TV’nin yeni adı NOW TV oldu

Şu anda tum haber sitelerine böyle bir haber geçiyor.Foxun avrupa versiyonlarında kanalın ismi STAR CHANNEL Olarak değişmişti.Turkiyede yayın yapan STAR TV adı oldugu için yeni isim bakalım ne olacak merakla bekliyorum.FOX ismine alışmıştık hayırlısı

Disney grubunun isim hakkını belli bir süreliğine alması nedeniyle Fox TV’nin adının Şubat ayında değişeceği iddia edildi.
    ABD’li Disney grubunun satın aldığı ve Türkiye’de de yayın yapan Fox TV’nin adının değişeceği iddia edildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, isim değişikliği Disney grubunun kanalı satın alırken isim hakkını belirli bir süreliğine almasından dolayı meydana gelecek.

Kanalın ekran yüzleri ve dizi yıldızları ile birlikte yeni yıl çekimleri yapılırken kanalın isim değişikliğinin yapılacağı özel bir yayının da hazırlandığı belirtildi.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçen senelerdede böyle haberler yapılıyordu fox bir marka eski sahibi disneye sattıgı için bu fox ismini kullandırmak istemeyebilir değişirse ismi yine kendi bunyesinde olan FX kanalı yapabilirler O gitti FX geldi gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben isim onerisi tahmininde bulunayim BOX TV bu isim bosta foxlada uyum saglıyor bu olabilir.Avrupa izlesin diyede avrupa versiyonu ismide BOX TURK veya EURO BOX olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

FOX TV ismi NOW tv oldu site yedege dönmeden önce yazmıstık birşeyler bu konuda ama saglık olsun.NOW hayırlı olsun
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal isminde resmen ne zaman olacak bu değişiklik ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

FOX Şimdi NOW Oluyor!
    12 Şubat’ta yeni ismi “NOW” ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan FOX, zengin içerik yelpazesini gözler önüne seren keyifli bir tanıtım yayınladı.

Sevilen içerikleri, bilinen yüzleri ve değişmeyen değerleriyle FOX, zengin içerik yelpazesini yeni ismi NOW ile izleyicisiyle buluşturmak için gün sayıyor. Ekrandaki tüm içeriklerin yer aldığı tanıtımda verilen mesajla, bu süreçte içerik ve yayın politikalarında hiçbir değişiklik olmayacağının, değişimin yalnızca kanalın ismiyle sınırlı olacağının altı çiziliyor.

YENİ İSİM - AYNI SAMİMİYET, AYNI HEYECAN!

2019 yılında The Walt Disney Company, FOX kanalının uluslararası yayınlarını da kapsayan geniş bir satın alma anlaşmasına imza atmıştı. Bunu takiben kanal için isim değişikliğinin yapılması gereken gün yaklaştı.

Dizi, film, program ve haberleriyle Türkiye’nin en çok izlenilen ve en çok sevilen kanallarından FOX, 12 Şubat Pazartesi itibarıyla yeni ismi NOW ile aynı samimiyet ve aynı heyecanla izleyicisiyle buluşacak.
    Konu Simba tarafından (01-02-2024 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NOW TV geldi FOX turkiyede tarih oldu ABD de yayın devam ediyor FOX markası
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı uğurlu olsun, ilk önce duyduğumda biraz yadırgamıştım ama dün akşam ki seremoni tadında gerçekleşen isim değişikliğini izledikten sonra özellikle Sayın Şentürk'ün o muazzam Mevlâna alıntısı beni mest etti. Tanıtım klibi başlıbaşına harikaydı ve Sayın Tepeli'nin her zaman ki o tatlı samimiyeti gerçekten ister istemez insanı duygulandırıyor. Ben şimdi gerçekten çok sevdim NOW ismini tekrardan hayırlı ve uğurlu olsun güzel Türkiyem'e ve Yüce Türk Milletine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SİSTEM1923 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı uğurlu olsun, ilk önce duyduğumda biraz yadırgamıştım ama dün akşam ki seremoni tadında gerçekleşen isim değişikliğini izledikten sonra özellikle Sayın Şentürk'ün o muazzam Mevlâna alıntısı beni mest etti. Tanıtım klibi başlıbaşına harikaydı ve Sayın Tepeli'nin her zaman ki o tatlı samimiyeti gerçekten ister istemez insanı duygulandırıyor. Ben şimdi gerçekten çok sevdim NOW ismini tekrardan hayırlı ve uğurlu olsun güzel Türkiyem'e ve Yüce Türk Milletine
    Bende dün izledim ama atladıkları birşey var bizim milletimiz NAUW diye okumaz bu kanalı adı NOW okundugun gibi söyleyeceklerdir.TNT acıldıgı zaman Tİ EN Tİ idi original adı baktılar herkes TE NE TE diye okuyor sonra TE NE TE diye devam edip kapanmıştı.NOW eski fox neyse o sekil devam edecektir turkiye protopine uygun yayın yapıyor normalde ben polonyadaki bulgaristandaki FOX kanalına cogu zaman bakıyorum turkiyedeki gibi değil yayınlar Sürekli film ve FX kanalındaki diziler yayınlıyor
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende dün izledim ama atladıkları birşey var bizim milletimiz NAUW diye okumaz bu kanalı adı NOW okundugun gibi söyleyeceklerdir.TNT acıldıgı zaman Tİ EN Tİ idi original adı baktılar herkes TE NE TE diye okuyor sonra TE NE TE diye devam edip kapanmıştı.NOW eski fox neyse o sekil devam edecektir turkiye protopine uygun yayın yapıyor normalde ben polonyadaki bulgaristandaki FOX kanalına cogu zaman bakıyorum turkiyedeki gibi değil yayınlar Sürekli film ve FX kanalındaki diziler yayınlıyor
    Kesinlikle katılıyorum dedeme bir türlü anlatamadım diyorum kanalın adı nauw olacak dedem de lav mı diyordu baktım olmuyor girdim internete açıtım isim değişikliği haberini verdim eline dedim dede oku şimdi anlarsın dedem yüksek sesle okudu aynı sizin dediğiniz gibi nov diye okudu e yaşlı insan ne beklersin ki dedim dede sen de haklısın bakalım bize de böyle gülecek torunlar nasip edecek mi allah diyerek konuyu değiştirmiştim yani özellikle yaşlılarımız muhtemelen kanalı yine fox diye telafuz edecek annem de bu gün öyle dedi fox'u aç haber başladı Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin yoksa hayat zindan olur bizlere

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri