Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kyoto Astra Premİere Ok 30 Aralik Yazilimlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kyoto Astra Premİere Ok 30 Aralik Yazilimlari

kyoto Astra Premİere Ok Test 30 Aralik Yazilimlari

YAZILIMLAR KENDİ TARAFIMDAN EDİTLENMİŞTİR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol snopy

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kyoto9900 DCI- Astra 19-premire(alman)

Slm

30 Aralik yaziminizi bulamadim .Subat 2007 yazilimlariyla denedim malesef olmuyor.Premiere direkt spor kanallarina bakmak istiyordum.
    Nerede yanlis yapiyorum??Zaman ayirirsaniz sevinirim !
    Evet ..simdiye kadar kimse aydinlik getiremedi soruma..veyada yazmak istemedi....Bir tanidigim tr den almanyaya kyoto getirmis 9900dci(-)Plus.Tabi cihaz türksata ayarli,tanidigim astraya bakiyor.Aglamsi gariban,diyor;herkez takir takir premierede maclara bakiyor,anasina yandigim ben acik kanallara bile bakamiyorum.Tabi rica etti ilgileniverir misin diye.Razi oldum,basladim arastirmaya..
    Alman weblerinde hic bir konu yok,kimse kullanmiyor kyotoyu,uzak dogu mali,tanimiyorlar..veyada emusunun pek ise yaramadigini biliyorlar....
    Tr Web sayfalarina girdim,ooooo bir cok.Aman efendim,ne güzel yazmislar cizmisler aman elle sifre söyle olur böyle olur harika,tabi hemen uzaktan kumanda elimde cihazin basina gectim,malesef olmuyor..baska sayfalara girdim,hepsi bir birinin kopyasi..
    Sonuc ne kadar iyi yazip cizersen,olmuyor.??? Efendim tps ler otamatik olmayinca yazilimlarda,olmuyor.Ne diye milleti elle *** ver diye oyaliyorlar anlamiyorum.Buralardaki sayfalarda böyle bir sey yapsan öbür sayfalar,fikra niteliyinde senin url ini verirler,millet bakip gülsün diye..
    Her sayfa receiverler,hemde hepsi...Peki kardesim ,bir cihazin tr genelin de niye bir tek sayfasi yok.Neyse biraz icimi bosalttim...
    sonucta *** degisince,bilmem kim efendinin yazacagi pardon editini bekliyecegiz ve cihazi pc ye baglayip updata yapacagiz..! aman ne hos..hemen yazarim ustam eline saglik,tsk ler..sak sak ci Türkiyem....USTAM yazda saglam olsun,helal olsun sana gercekten diyeyim,gerisi bana düsüyor,elle girip hallederim artik diyeyim..
    Bu yazim kesinlikle supersat a ve moderatorlara ve admine degildir.Genel de yazimci ustalara,pardon...fixleyicilere (calicilara)! ! !Birakin kardesim o zaman,ilgilenmeyin de millet dogru dürüst cihaz alsin,kyoto gitsin baska yerde satsin malini."Kyoto ile hepsine bakarsiniz ", demesinler....!!!!
    Konu vankedisi00 tarafından (23-03-2007 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saolasın kardeş hep aynı derdteyiz hislerimize tercüman olmuşsun fazlası var eksigi yok eline saglık tşk VANKEDİSİOO

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri