Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: CNBC-e Turksat Uydusunda Yayında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bana göre kanal 10 haziranda acılacagı için arka planda kimse görmesin diye biss şifreli test yayını yapıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustad neden surekli biss değişiyorki bu kanal şifresiz olacaktı sözde
    bende anlamadım usta..kanal daha dün açıldı şuana kadar 5 kez şifre yeniledi..ekonomi ağırlıklı bir kanalda şifre nedir ya..üstelik test yayında..testi buysa normali nasıl olacak bakalım..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende anlamadım usta..kanal daha dün açıldı şuana kadar 5 kez şifre yeniledi..ekonomi ağırlıklı bir kanalda şifre nedir ya..üstelik test yayında..testi buysa normali nasıl olacak bakalım..
    Zannetmiyorum şifreli olacagını öyle olursa kimse platformlara uye olup izlemez bu kanalı.Kim yaban tv için digiturke veya tarih tv için tivibuya uye oluyor o hesap
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Galiba şifresiz de olacak gibi

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu da m3u8 linki meraklısına.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CNBC-e IPTV m3u satırı gerekli paylasilirsa memnun oluruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şenköylü Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şu anda tokenli malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeniden yayına baslayan kanal neden iptv den izlettirmez kendini anlamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şenköylü Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CNBC-E CANLI YOUTUBE M3U8 Linki @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustad teşekkurler

10. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  11. Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CNBC-E CANLI YOUTUBE M3U8 Linki @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustad teşekkurler

***Hidden content cannot be quoted.***
    çalışmıyor üstat.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri