Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Windows Vista ilgili + sorunlarý çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeş ben vista kullanıyorum ve bedava crekli arayan bulur ve benim bilgisayarım amd 3000 + 768 ram ve 256 ekran kartı ve 80 hdd ve kurduguma bibakımdan pişmanım bibakımada memnunum neden dderseniz makineyi cok kasıyor obir taraftan ise cok konforlu yani lüx arkadaşlar ben boyle anladım bana göre boyle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi günler arkadaşlar,
    vista starter edition yüklü bilgisayara 5+1 ses sistemi bağladığımızda sadece iki hoparlörden ses çıkıyor. oysa xp de ses ayarlarında 5+1 ses sistemi seceneği var. vista starter edition'da böyle bir secenek göremedim.
    bunu nasıl çözebiliriz ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ikabdan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardeþ ben vista kullanýyorum ve bedava crekli arayan bulur ve benim bilgisayarým amd 3000 + 768 ram ve 256 ekran kartý ve 80 hdd ve kurduguma bibakýmdan piþmaným bibakýmada memnunum neden dderseniz makineyi cok kasýyor obir taraftan ise cok konforlu yani lüx arkadaþlar ben boyle anladým bana göre boyle
    Vistanýn Vista Home Prenium modeli veya Home Basic sürümünü kullanýrsanýz bilgisayarý fazla kasmaz.Diger Üst sürümler sisteminizi kasar.Bilgisayarýnýza ram takviyesi yaparasýnýz çok iyi olur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý marconixe Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    iyi günler arkadaþlar,
    vista starter edition yüklü bilgisayara 5+1 ses sistemi baðladýðýmýzda sadece iki hoparlörden ses çýkýyor. oysa xp de ses ayarlarýnda 5+1 ses sistemi seceneði var. vista starter edition'da böyle bir secenek göremedim.
    bunu nasýl çözebiliriz ?
    Bilgisayanýzýn ses kartý driverini yükleyiniz.( Vista audio driver yükleyiniz)Ondada ayný sesin çýkmasý gerekir.Bende Vista Home Prenium yükle bir sorun yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkür ederim. internette vista uyumlu sürücüsünü bulamadım. onun yerine jacklarla ve denetim masasından bas tiz ayarlarlarıyla oynayarak her hoparlörden ses elde ettim. kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vista pc iyice ağırlaştırdı pek hoşuma gitmedi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar bende vista kullanýcýyým fakat media player calýþmýyor ne oldu bilemedim düzelmeyi denedim sistemimi geri yükledim olmadý k-lite codec pack yükledim gene olmadý wmp.dll hatasý veriyor devamlý netten araþtýrdým bu dosyayý buldum yeniden doayayý kopyalamak istedim dosya kounaklý olduðu için kabul etmedi media playerin son versiyonunu indirdim yüklemek istedim kabul etmedi ne yapmam gerke çözüm bilen varsa seinirim saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ArkadaÞlar VÝstada Aoto Cad ProÐ.nasil ÇaliÞtiracam YÜklÜyorum Hata VerÝyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vistada ne yazýký tüm programlar henüz desteklenmiyor .Bundan dolayý þimdilik kulanmayýn derim ayrýca programýn resmi sitesinde vista destek paketi yayýnlanmýþ olabilir resmi siteyi kontrol edin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vistada oyunlar acýlmýyor????xp de acilan oyun malesef vistada acýlmýyor yardým??????

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri