Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Windows Vista ilgili + sorunlarý çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunu yükle sOrun çözülür

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart VÝsta YÜklÜ Sifir Laptop Aldim Yardim

arkadaþlar bir arkadaþýmýn vasýtasýyla tanýdýðýndan bir sýfýr laptop aldým.Fakat
    yanýnda hiç bir donanýmla ilgili v.s bir cd dahi vermedi.Sorduðumda artýk eskisi gibi deðil herþey laptopta mevcut ordan formatlanýyor dedi.Vista cd sini dahi vermedi.Aslý varmýdýr.kazýklandýkmý.(dost kazýðýmý)yoksa.
    Bilgi veren olursa sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende de vista yüklü flash player yüklemek istiyorum yüklendi görünüyor fakat çalýþmýyor yardýmlarýnýzý bekliyorum.adobe flash player kendi sitesinden yükleme yapýyorum hata veriyor.bilgisayardan tammen kaldýrýp tekrar kuruyorum sorun devam ediyor teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben xp de sisyemi geri yükleyince geri dönüþüm kutusundan silsem dahi geri geliyo ama vista da resim yükledim ardýndan yazýcý yükledim resimleri yazýcý proðramýnda düzeltme yapmak için yazýcý proðramýnda sildim ama geri döndüðümde fotolar yoktu
    sistemi geri almayý denedim ama gelmedi yapamadým yardýmcý olursanýz sevinirm
    þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 31

:46: :46: vista kullanýyom ama ilk gün cd taktýðýmda görüyordu ama þu an bilgisayarýmý týkladýðým zaman cd rom görmüyo
    ve yükleme yapamýyom
    özelliklerden aygýtlara baktýðým zaman görünüyo ama uyarý simgesi var
    sorunu nasýl düzeltebilirim
    þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý esencek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    :46: :46: vista kullanýyom ama ilk gün cd taktýðýmda görüyordu ama þu an bilgisayarýmý týkladýðým zaman cd rom görmüyo
    ve yükleme yapamýyom
    özelliklerden aygýtlara baktýðým zaman görünüyo ama uyarý simgesi var
    sorunu nasýl düzeltebilirim
    þimdiden teþekkürler
    *kasayý açýp IDE va power kablolarýnýn yerini deðiþtirebilirsin.bu iþlemden sonrfa biosa girip drive seceneklerine bir bak.harddisk ve cdrom görünüyormu. jumper kontolu yap.
    *cdromun bozulmuþta olabilir.
    *anakartýnda bozulmuþ olabilir.
    *ýde-sata kablosu bozuk olabilir.
    *bilgisayarýmý sað týkla -özelliklere týkla- aygýt yoneticisinden cdromu bul. üzerine týkla ve kaldýr de. kaldýrdýktan sonra tekrar etkinleþtir. belkide senin cdrom sürücün devre dýþý býrakýlmýþ-kaldýrýlmýþ olabilir.. vs vs vs.

Ama vistadan kaynaklanacaðýný pek zanetmiyorum. bi dene bakalým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben vista starter kullanýyorum.bilgisayarým açýlýþta ve kapanýþta en az 3 dk bekliyor.bunu nasýl düzeltebilirim.bilgisayarý virüs taramasýndan geçirdim.bir iþe yaramadý.yardýmcý olursanýz sevinirim.teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. program free dir ve sana çok yardýmý olacaktý türkçe þeçeneði mevcut tarat problem varsa mutlaka düzeltir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence vista tam oturmadý daha ilerde belki bazýkiþiler memlun deyil hartdsk canavarý vista

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deðerli arkadaþalr
    leptop aldým ve vista yüklü xpnasýl kurulur. ben denedim sabit diskleri göremiyor yardým ederseniz memnun olurum.

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri