Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: arkadaşlar benim bir sorum var yadımcı olurmusunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart arkadaşlar benim bir sorum var yadımcı olurmusunuz

arkadaşlar benim bir sorum var yadımcı olursanız memnun olurum
    9400 vcı ved cı cihazım var fabrika ayarlarına dönünce kanlları sıfırlamıyor ele tek tek silmek zorunda kalıyorum 11000 serilerindeki gibi kodunu giripde sıfırlayıp daha sonra kendi kanal sıralamasını yaptıktan sonra kodla tekrar hafızaya alıp fabrika ayrına dündüğümüzde dahi hafızadaki sıralama kodunu bilen varmı

( 11000 serisinde kanalları sistem ayarlarına kaydetmenin kodu
    MENÜ KULLANICI AYARLARI MENÜSÜ ÜZERİNDE İKEN 5679 yazarsanız cihaz yaptığınız ayarları fabrika ayarı olarak kabul eder.)
    (1-Arkadaşlar, GM 11300 veya 11400 serili alıcılarınızda fabrika ayarlarına filan döndüğünüzde yapmış olduğunuz ayarlarınızın hepsinin gitmiş olduğunu görürsünüz. Bunu önlemek için tüm kanal ayarlarını yaptıktan sonra 5679'la hafızaya alıp saklayın. Sonradan yaptığınız tüm değişiklikleride aynı yöntemle saklayın. Herhangi bir nedenle fabrika ayarlarına döndüğünüzde kendi ayarlarınızın yerinde durduğunu göreceksiniz.
    2- Bizi en çok uğraştıran işlerden biride yazılım attıktan sonra tekrar kanalları sıraya koymaktır. Kanal sayıları arttıkça bu daha da zorlaşmaktadır. Ben kendi kanal listemi yaparak bu dertten kurtuldum. Kanal listesi hazırlamak çok kolay. Yukarıdaki ayarlarınızı yazılımların içindeki PS25 yükleme loderiyle pc nizde göstereceğiniz bir adrese dosya olarak kaydedin. Bunu yapmak için loderi açın ve com bağlantısını yapın. Default bölümünü işaretleyin. Save yazan yeren gönderin belirlediğiniz adrese. Sonra yazılım attığınızda bu dosyanızı bu sefer kanal listesi yükleme bölümünden yine defaultu işaretledikten sonra alıcınıza yükleyin. Boot dosyası atmanız çok iyi olur. Alıcınızın düzenli çalışması açısından. Kolay gelsin.
    Saygılar.) burdaki anlatıldığı gibi yardımlarınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım aşağıdaki linkte kanal listesi yükleme programı mevcut ayrıca bu serilerde kanla adları yazılıma hazır olrak editlendiği için resetlesenizde kanllar silinmez. yukarıda önemliler bölümüne bakarsanız hazır kanal listelerini görürsünüz içinde kendinizde değişilklik yapabilirsiniz tüm talimatlar mevcut.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım aynı cihaz bendede var. kanalları tek tek silme yerine uydu ayarlarından uydu sil yap tüm kanallar gitsin.tekrar uydu ekleme yap ve isimlendir.
    oluşturduğun uyduya
    hotbırd için : 11661 27500 dikey
    türksat için: 12140 4444 dikey
    hispa için : 11731 27500 dikey frekanslarını gir. lnb ayarlarından dseqc 1.0 bölümünde kendi antenlerine göre seçimini yap sarı ışık yanınca doğru seçimdesin.kanal aramaya gir arama modunu manuel şebeke aramayı açık konuma getirdikten sonra aramayı başlat istediğin uyduda yeni tüm eklenen kanallar otomatik olarak cihazına yüklenecektir.
    sana yardımcı olabileceğim bilgi bu kadar.
    umarım faydam olmuştur.
    kanal sıralamaktansa favori kanal düzenlemen daha kolay olacaktır.
    saygılar.......Fatih(snark333)
    Konu snark333 tarafından (31-12-2006 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı snark333 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım aynı cihaz bendede var. kanalları tek tek silme yerine uydu ayarlarından uydu sil yap tüm kanallar gitsin.tekrar uydu ekleme yap ve isimlendir.
    oluşturduğun uyduya
    hotbırd için : 11661 27500 dikey
    türksat için: 12140 4444 dikey
    hispa için : 11731 27500 dikey frekanslarını gir. lnb ayarlarından dseqc 1.0 bölümünde kendi antenlerine göre seçimini yap sarı ışık yanınca doğru seçimdesin.kanal aramaya gir arama modunu manuel şebeke aramayı açık konuma getirdikten sonra aramayı başlat istediğin uyduda yeni tüm eklenen kanallar otomatik olarak cihazına yüklenecektir.
    sana yardımcı olabileceğim bilgi bu kadar.
    umarım faydam olmuştur.
    kanal sıralamaktansa favori kanal düzenlemen daha kolay olacaktır.
    saygılar.......Fatih(snark333)
    her şeyden önce iyi bayramlar kurban bayramınız forum dostlarımızın senin vede ailenin en içten dileklerimle kutlarım esenlikler dilerim evet önerin farklı deniyeceğim hazır kanal listesine gelince boş iş seninki daha mantıklı 11000 serisindeki gibi olmasada bir çözüm il gine sağol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri