Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Uydu Cihazlarının Temel Arıza Notları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam saygılar onva x2 stanby konumda yazılım almıyor ekran gelmiyor ne yapabiliriz saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım hiç birşekilde yazılım almıyorsa ve cihaz acılmıyorsa öncelikle flaşh kontrol edilip eger sorun düzelmezse besleme devresini de gözden gecirmeniz gerekebilir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta gm 9100fta sinyal gelmiyor arıza neden olabilir lnb kablo disegc saglam saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lnb kablo dieseq saglamsa ve cihazdan da gerekli ayarları yapıyor hala sinyal alamıyorsanız aradan dieseq iptal edip direk baglantı yaptıgınız da da sinyal gelmiyorsa cihazını yetkili bir servise götürmenizi öneririm mutemelen tuner arızalanmış olabilir ama tekrar söylüyorum cihazdan da gerekli ayarlarını dogru yapıyorsanız ....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seawolf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta gm 9100fta sinyal gelmiyor arıza neden olabilir lnb kablo disegc saglam saygılar...
    dostum beslemeden 30v cıkmıyordur... genelde oluyo bu hata.. swich modun ayagındaki direnci kontrol et..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı salih yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dostum beslemeden 30v cıkmıyordur... genelde oluyo bu hata.. swich modun ayagındaki direnci kontrol et..
    Peki bu direnci ampermetre ile mi ölçeceğiz birde bunun kaç olması lazım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazımda sinyal seviyeleri normal,kanal isimleri yazıyor, fakat görüntü yok ve NO A/V yazıyor. Ustalardan acil yardım bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

model belirtirseniz size yadımcı olmaya calırız...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Diğiçağ 6010DCI H/W 12-01-A5 Recervier audi çıkışı kuş gibi ötüyor.(vıcır,vıcır,vıcır)diye.Cihaz çalışıp hayli ısındıktan sonra kesiliyormuş.Bende bir yarım saat çalıştı hiç kesmedi.Cihaz bir tanıdığımın.Ses cihazın içinden degil TV ' nin hoparlerinden normal ses yayını altından geliyor.Yani normal yayın sesi ile birlikte hoparlerden duyuluyor.Nedeni ne olabilir?İlgilenlere şimdiden teşekkürler.
    Konu gürün tarafından (31-10-2006 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadas bende bir neta troya modeli var on panelde E 206 yaziyor bunun problemini soyleye bilirmisin bana.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri