Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Uydu Cihazlarının Temel Arıza Notları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gold master 13300 cı marka cihazım var ... ses çok az çıkıyor ne yapmam lazım acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazla Tv Scart Girişlerini Kontrol Et Sıkı Olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kyota 9900d pluz cihaz var elimde cıhaz calışıyor ama tek sorun telefizyona takdıgım zaman karanlık bir görüntü var ama ses geliyo görüntü yok acil cvp

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilker68100 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kyota 9900d pluz cihaz var elimde cıhaz calışıyor ama tek sorun telefizyona takdıgım zaman karanlık bir görüntü var ama ses geliyo görüntü yok acil cvp

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilker68100 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

scart çıkışlarının hiç birinde görüntü yoksa HC 4053 entegre arızalanıyor genelde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler çok güzel bir paylaşım olmuş herkes için yararlı olcak bir çalışma yapmışsın ellerine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkür ama piyasadaki çok kullanılan bir kaç cihazın notlarını da verirsen çok sevinen arkadaşlarımızda olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler bilgiler süper olmuş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elimde idte 3030 ci cihaz var tvye ve dvd ye ayrı ayrı skartla bağladım tv yi kapatınca dvd dvd yi kapatınca tv yi iziyodum skartları yerinden çıkardım eve gittim görüntü yok simsiyah ekran yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgiler için teşekkürler

Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri