Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Uydu Cihazlarýnýn Temel Arýza Notlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam saygılar onva x2 stanby konumda yazılım almıyor ekran gelmiyor ne yapabiliriz saygılar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşım hiç birşekilde yazılım almıyorsa ve cihaz acılmıyorsa öncelikle flaşh kontrol edilip eger sorun düzelmezse besleme devresini de gözden gecirmeniz gerekebilir...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usta gm 9100fta sinyal gelmiyor arýza neden olabilir lnb kablo disegc saglam saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

lnb kablo dieseq saglamsa ve cihazdan da gerekli ayarlarý yapýyor hala sinyal alamýyorsanýz aradan dieseq iptal edip direk baglantý yaptýgýnýz da da sinyal gelmiyorsa cihazýný yetkili bir servise götürmenizi öneririm mutemelen tuner arýzalanmýþ olabilir ama tekrar söylüyorum cihazdan da gerekli ayarlarýný dogru yapýyorsanýz ....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý seawolf Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Usta gm 9100fta sinyal gelmiyor arýza neden olabilir lnb kablo disegc saglam saygýlar...
    dostum beslemeden 30v cýkmýyordur... genelde oluyo bu hata.. swich modun ayagýndaki direnci kontrol et..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý salih yilmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum beslemeden 30v cýkmýyordur... genelde oluyo bu hata.. swich modun ayagýndaki direnci kontrol et..
    Peki bu direnci ampermetre ile mi ölçeceðiz birde bunun kaç olmasý lazým?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazýmda sinyal seviyeleri normal,kanal isimleri yazýyor, fakat görüntü yok ve NO A/V yazýyor. Ustalardan acil yardým bekliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

model belirtirseniz size yadýmcý olmaya calýrýz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Diðiçað 6010DCI H/W 12-01-A5 Recervier audi çýkýþý kuþ gibi ötüyor.(výcýr,výcýr,výcýr)diye.Cihaz çalýþýp hayli ýsýndýktan sonra kesiliyormuþ.Bende bir yarým saat çalýþtý hiç kesmedi.Cihaz bir tanýdýðýmýn.Ses cihazýn içinden degil TV ' nin hoparlerinden normal ses yayýný altýndan geliyor.Yani normal yayýn sesi ile birlikte hoparlerden duyuluyor.Nedeni ne olabilir?Ýlgilenlere þimdiden teþekkürler.
    Konu gürün tarafýndan (31-10-2006 Saat 00:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadas bende bir neta troya modeli var on panelde E 206 yaziyor bunun problemini soyleye bilirmisin bana.

Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri