Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Uydu Cihazlarýnýn Temel Arýza Notlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

27. sıradaki arızayı bilen yokmu?Buuu kadar uyducudan!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

model'de belirtik ama!!!!!!!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayın ustalar herkese kolay gelsin, benim cihazım ora AT 5010 DCI HW 12.01.A5 SW 02.00.07 ben şu an 03.11.2006 yazılımlarından AT 7011 DCIZ HW 12.01.A5 yazılımını kullanıyorum. Benim sorunum televizyondaki görüntünün bazen özellikle de reklamlar sırasında yatay çizgiler halinde aşağıya yukarıya doğru kayması yani seri bir şekilde gözü rahatsız edecek şekilde kayması şeklinde oluyor. Bir arkadaşımın receveirini getirdim onunla seyrederken böyle bir durum olmuyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim. Selam ve saygılar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar amstrad cihaza yazýlým ve boot yükseltme atamýyorum yüklemenin sonunda fail yazýsý çýkýyor..:boese157: :crashs: sorun bir türlü düzelmedi:boese157: ,doðru yazýlým ve loader olduðundan da kesinlikle eminim..ne yapmalýyým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam DSC-911UZ cihazıma yazılım atamıyorum lütfen yardım
    cihazı arka anahtardan kapatıp açınca ön panelde 4 çizgi oluyor
    cihaz kumandadan açınca açılıyor
    yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler
    Sunny 7010 D (Stream 16.80.91)
    16.00.A1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elininize saðlýk cok faydalý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý olesker Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam DSC-911UZ cihazýma yazýlým atamýyorum lütfen yardým
    cihazý arka anahtardan kapatýp açýnca ön panelde 4 çizgi oluyor
    cihaz kumandadan açýnca açýlýyor
    yardým ederseniz sevinirim Teþekkürler
    malesef sizin cihazýn flaþ bellek bot sektörün bozuldugunu iþaret etmektedir
    flaþýnýz yeniden yazýlmasý gerekmektedir.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Salih Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sayýn ustalar herkese kolay gelsin, benim cihazým ora AT 5010 DCI HW 12.01.A5 SW 02.00.07 ben þu an 03.11.2006 yazýlýmlarýndan AT 7011 DCIZ HW 12.01.A5 yazýlýmýný kullanýyorum. Benim sorunum televizyondaki görüntünün bazen özellikle de reklamlar sýrasýnda yatay çizgiler halinde aþaðýya yukarýya doðru kaymasý yani seri bir þekilde gözü rahatsýz edecek þekilde kaymasý þeklinde oluyor. Bir arkadaþýmýn receveirini getirdim onunla seyrederken böyle bir durum olmuyor. Bunun sebebi nedir ve nasýl çözebilirim. Selam ve saygýlar.
    cihazýnýzý restleyin

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ufuk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar amstrad cihaza yazýlým ve boot yükseltme atamýyorum yüklemenin sonunda fail yazýsý çýkýyor..:boese157: :crashs: sorun bir türlü düzelmedi:boese157: ,doðru yazýlým ve loader olduðundan da kesinlikle eminim..ne yapmalýyým
    cihazýnýza yanlýþ yazýlým atýyorsunuz sorun burdan kaynaklanýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam *** menüsü ekranda görünmüyor yený yazýlýmlarhiç býr iþe yaramýyor *** menüsünü açmaya çalýþýyorum fakat açýlmýyor ve bu sefer oradan çýkamýyorum kumanda iþ görmüyor oradan çýkamýyorum cýhazý kapatýp açtýktan sonra kumanda iþ görüyor cihazým hemco60030dcý acil yardým beklýyorum lutfen kurtarma yazýlýmý atacaksam yazýlýmý net olarak yazýn

Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri