Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Uydu Cihazlarýnýn Temel Arýza Notlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazın hw bilgilrini yazın yardımcı olalım arkadaşım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 8 hatasý

ekranda 8 rakamý çýkýyor cihaz 7010 dcý 12-C1-A5

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba arkadaþlar. Benim cihazým 7010 DCI þu an stream menu yüklü
    SCRAT ile tv ye baðlý ancak renkler beyaz kýrmýzý sarý gibi aðýrlýkta olunca tv den gçörüntü alamýyorum. Birde seste kesilme yok ama görüntüde donmalar oluyor. Sorun SCRATtan mý acaba. TV nin kumandasý olmadýðýndan( ) normal RF çýkýþý ile deneyemedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým ilk önce uydunun arkasýndaki SCART bölümünün TV yazan yere baðlý olduðundan emin olun. Eðer doðru þekilde baðlýysa bir baþka SCART'la deneyiniz. Selametle
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zaman duzelýr.arkadasým cýhazýn sýstem ayarlarýnda skart cýkýsýný rgb ve cvs ayarýný degýstýr duzelýr.Ikýncý donma olayý ýcýn cýhazý yenýden tarat duzelmezse frekansý 12002 yerýne 12000 gýbý dusur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar herkeze kolay gelsin... elime bi müþterimden cvs marka uydu cihazý geçti kanallar çýkmýyo diye geldi. yazýlým attýk besleme voltajlarý da tam. turksat da sinyal yok. hortbird de sinyal var . lnb den veya diseqc deðil çünkü baþka uydu cihazlarý ayný yerde çalýþýyor. borddaki lm317 yide deðiþtirdim ne yaptýysak olmadý. böle biþiyle karþýlasan arkadaþlar haberlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. teþekkürler....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerýnýze saglýk saglam býlýler vermýssýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar Finest 6500'de aile kilidini kullandýðým halde ertesi açýþta kilit kalkmýþ oluyor.Çaresi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar elimde kyoto 8350 cihaz var beslemede sigorta sürekli atıyor but 11 değişti fakat yenileyince tekrar yakıyor cihazla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili üstadlar,ONWA X7cim cihazým var 12.03 A5 yüklü.Cihazý açtýðýmda uyduya geçip sabit kalýyor,displey karanlýk yani çalýþmýyor,yazýlým yüklemeyi ve günlük kke atmayý denedim cevap vermedi.Arýza ne olabilir yardýmcý olursanýz sevinirim.

Sayfa 5/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri