Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon
121 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Grundig TV Arızaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kemalapk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benin elimde 70 ekran cuc 2030 var belirsiz aralıklarla tv sby a geçiyor.kumandayla açınça tekrar çalışıyor 10- 15 dakka sonra tekrar kapanıyor.

tüp soketinden atlama yapıyo olabilir.tüp soketini değiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart merhaba hocam

bende p40 grundig 40 ekran tv var (televeizyonun onunde hiç bir düğme olmayan model)ses aşırı parazitli çıkıyor tv parazitten dolayı tv kanalının sesı hiç anlaşılmıyor içinde bir parca var mercımek gıbı bunu tornavidayla saga sola dondurunce ses duzelıyor ama ayda bır o parçayı degiştiriyordum artık o parçayıda bulamıyorum ne yapmam gerekli acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı selcukbaba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tüp soketinden atlama yapıyo olabilir.tüp soketini değiştir.
    aynı arıza benim tv de de vardı tv tamircisi bir sürü parça degiştirdi ama tv yine aynı ilk çalışmada daha açılmadan kapanıyor,bazen açılırken ekran üstünde ve altında kesik kesik çizgiler çıkıyor görüntü oynuyor bu arada sonra tv stanbay a geçiyor 8 -9 seferden sonra düzeliyor.tüp soketini söküp yeniden taktım ama yine aynı hata devam ediyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende p40 grungig tv var ses aşırı çızırtılı çıkıyor tv nin içinde ses ayarı yapılabilen bir parca var mercimek gibi bir şey tornavidayla ayar yapıyordum ama parca 2 ayda bır bozuluyor ve artık o parcadanda bulamıyorum bu ses proplemını nasıl duzeltebılırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı firtina.84 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam grundig t51 tv de ilk açmada st by ışığı yanıp sönüyor vede sonunda açılıyor sorun nedir acaba
    arkadaşlar beslemedeki tüm kondansatörleri değiştirmekle tamirci olunmaz arızalı olan değiştirmek yeterli olur besleme entegresi yanında 100mf 25v değiştir yeterli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cemfrozen Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende p40 grungig tv var ses aşırı çızırtılı çıkıyor tv nin içinde ses ayarı yapılabilen bir parca var mercimek gibi bir şey tornavidayla ayar yapıyordum ama parca 2 ayda bır bozuluyor ve artık o parcadanda bulamıyorum bu ses proplemını nasıl duzeltebılırım

p40 tan sonra yazan model numarasını söylersen sana yardımcı olurum Grundıg parçaya ihtiyacı olanlar yazsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old Grundıg

selçuk ustam benim grundıg ST 70-700 text tv açılırken görüntü gelmeden tekrar stanbay'a geçiyor devamında bazen tam görüntü geliyor ekranın üst ve altında çizgiler oluşuyor ve görüntü oynama yapıyor tekrar stanbay'a geçiyor eskilerin yaptıgı gibi bir iki darbe tv ye sonra düzeliyor,acaba sorun nelerdi tamirciye götürmekten bıktım yenisini mi?alsak acaba şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Alfacı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selçuk ustam benim grundıg ST 70-700 text tv açılırken görüntü gelmeden tekrar stanbay'a geçiyor devamında bazen tam görüntü geliyor ekranın üst ve altında çizgiler oluşuyor ve görüntü oynama yapıyor tekrar stanbay'a geçiyor eskilerin yaptıgı gibi bir iki darbe tv ye sonra düzeliyor,acaba sorun nelerdi tamirciye götürmekten bıktım yenisini mi?alsak acaba şimdiden teşekkürler.
    aynısını bende de 55 ekran yapıyor.ne yapmak lazım teşekkürlerrrr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

grundıg cuc 2130 dogu batı arzası r5072 ve r50048 kodlu dırenclerı degıstırdım ve ıc 50020 netekerıyı degıstırdım yıne yanı dogu batı arzası gecmedı bune yapamamız gereklı

bıde telefon numaranı verımısın
    Konu ozkan tarafından (28-05-2008 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ST 70-700 text tv kumanda problemi

Selamlar Selçuk Usta benim grundig ST 70-700 text tv'nin kumandası yok, bende maymucuk kumanda alıp kopyalama yapmak istedim ama TV kilitlendi. Kapatıp açtığımda beyaz bir ekran gelip kalıyor hiç bir kanal açılmıyor, sonra normal kumanda aldım ama o sadece ses kısıp açıyor v.s., kısacası hiç bir kanalı açamıyorum, bunun çözümü nedir, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Hayırlı işler, Abdullah.

Sayfa 4/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri