Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon
121 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Grundig TV Arızaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar kolay gelsin
    Bende bir 55 ekran grundig perfect var.Cihaz sigorta attırıyor:Besleme entegresi transistörü kondansatörleri degişti kısa devre dirençte yok ama arıza halan aynı
    yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

besleme diyotlarını ve ptc,yi kontrol et

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta köprü diyotu kontrol et

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar ptc köprü de degiştirildi beslemedeki diyotlarda saglam ama aynı arıza blok kond veya swich mod dan yaparmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

transistörü devreden çıkar eğer sigorta atmıyorsa girişteki seramik kondansatörlerden olabilir yada beslemedeki ayarlı direnci kontrol etmeden değiştir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustalar Kolay gesin bende 55 ekran grundig tv var rengi gitti siyah beyaz gösteriyor.Tv birgün kapalı olunca bir 5 dakka falan rengi geliyor sonra tekrar siyah beyaz oluyor.İçini açtım renk katındaki potlarla oynayayım dedim renk katını hangisi olduğunu anlayamadım.Neden rengi gitmiştir bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevineceğim ustalar şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba; bu siteye yeni üye oldum, güzel bir forum olmuş. benim sorum şu bende 1992 yılında aldığım grundig supercolar 51 ekran tv var,bugüne kadar ilk defa arıza oluştu. arızası şu ses şiddeti bazen kendiliğinden azalıyor. neyapabilirim?tv tamirinden biraz anladığım için kendim tamir etmek istitorum saygılar.şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta ses çıkıştaki kondansatorler değiştir elektroilk olanlar ve 5.5mhz ayarlı bobine bak arafrakansı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabalar ben bir gurundig tv almak istiyorum babam istiyor yenisini aldım eski istioyrum diynce sasırdm gurundik tv satan bir arkadasımız warsa 05372684226 yada burdan kısa bilqi verebilirler fiyat hakkında (bu tv nin özelliqi ne bi yerde yok )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar bendede gurundik var. şu kumandası 623 olan. skart çıkışı kayıyor recaiver bağlıyorum görüntü çizgi çizgi ve bozuk çıkıyo yani skart kablo oturmamış gibi sanki. neden olabilir....

Sayfa 5/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri