Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon
121 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Grundig TV Arızaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart S10 frekansında (star tv) görüntü ve ses bozuk çıkıyor

Alıntı aliastt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba
    bende grundig P40-530M televizyon var. evde kablolu tv kullanıyorum ancak S10 frekansında (star tv) görüntü ve ses bozuk çıkıyor. Aynı kabloya başka bir tv bağladığımda ise o frekansta sorun çıkarmıyor, net görüntü ve ses veriyor. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
    Merhaba, Bu sorunun cevabını aldınızmı. Bende aynı problem varda?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta senin tüner pLL arızalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamlar gurindig kaskatlı tv ilk açılışta normal çalışıyor 20 saniye sonra ekran gidip geliyor sonra tv çalışmıyor tekrar açınca gine çalışıyor tırafonun kaskat bağlanan yere yüksek voltaja tornavidayı degdiriyorum yüksek voltaş var ama tornavidayı degdirince gine kapanıyor tekrar anahtardan açıyorum çalışıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar merhaba.cuc 7350 tv arzası çok ilginç skrin en kısıjkta iken görüntü alabiliyorum kanal değiştirince haliyle ekran parlayıp düzeliyor bu tv de eprom yeni programladım acaba bişlgisi olan cevaplarmı saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba.......T51-530M var bende de ..TV de renk yok...Hemde hiç biri...Tamamen siyah beyaz yani..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tüner ve agc voltajını konturol edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba.......T51-530M var bende de ..TV de renk yok...Hemde hiç biri...Tamamen siyah beyaz yani.. tüm kanallarda renk yoksa eyer tirimer kondansötör değiştir ayarlı olucak kondanstör

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elamlar gurindig kaskatlı tv ilk açılışta normal çalışıyor 20 saniye sonra ekran gidip geliyor sonra tv çalışmıyor tekrar açınca gine çalışıyor tırafonun kaskat bağlanan yere yüksek voltaja tornavidayı degdiriyorum yüksek voltaş var ama tornavidayı degdirince gine kapanıyor tekrar anahtardan açıyorum çalışıyor besleme girişindeki ve besleme çıkışındaki kondanstörleri değiştir düzelir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar merhaba.cuc 7350 tv arzası çok ilginç skrin en kısıjkta iken görüntü alabiliyorum kanal değiştirince haliyle ekran parlayıp düzeliyor bu tv de eprom yeni programladım acaba bişlgisi olan cevaplarmı saygılar sreen trinpotunu değiştir ve hassa ayar yap sreenkrine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba
    bende grundig P40-530M televizyon var. evde kablolu tv kullanıyorum ancak S10 frekansında (star tv) görüntü ve ses bozuk çıkıyor. Aynı kabloya başka bir tv bağladığımda ise o frekansta sorun çıkarmıyor, net görüntü ve ses veriyor. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir? --------------------------------------------------------------------------------

tüner ve agc voltajını konturol edin tünere bozuksa yapar

Sayfa 7/13 İlkİlk 12345678910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri