Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: nextwave yt 8500 cı yazılım atamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nextwave yt 8500 cı yazılım atamıyorum

slm ustalar.bende yt 8500cı cihaz var ilk önce sanırım yanlıs yazılım yükledim ondan sonra cihaz ön panelde cccc hatası verdi arastırdım cccc 8888 vs gibi hataları düzelten kurtarma yazılımı varmış ama ben xc programı ile bi türlü kurtarma yazılımını atamadım herseyide dogru olarak yaptıgıma eminim şu asamada (8500 loaderV1.40R) ile yükleme yapılıyor.

please wait while is updating...
    flash detected-unknown manufacturer(0x00ad)
    done successfully!
    auto restarting....

yazıyor ve cihazın önündeki cccc yazısı devam ediyor cihaz acılmıyor.ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım

Alıntı sahin47 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm ustalar.bende yt 8500cı cihaz var ilk önce sanırım yanlıs yazılım yükledim ondan sonra cihaz ön panelde cccc hatası verdi arastırdım cccc 8888 vs gibi hataları düzelten kurtarma yazılımı varmış ama ben xc programı ile bi türlü kurtarma yazılımını atamadım herseyide dogru olarak yaptıgıma eminim şu asamada (8500 loaderV1.40R) ile yükleme yapılıyor.

please wait while is updating...
    flash detected-unknown manufacturer(0x00ad)
    done successfully!
    auto restarting....

yazıyor ve cihazın önündeki cccc yazısı devam ediyor cihaz acılmıyor.ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar.
    benim cihazdada aynı sorun var ne yapmalıyım.yazılımı yüklüyorum rrrr yazısı çıkınca cihazı kapatıyorum tekrar açtığımda ---- çıkıyor cihaz böyle kalıyor ne yapmalıyım yardım
    Konu farukk33 tarafından (12-08-2008 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun çözüldü yazılım ve loderi masa üstüne atmamışım f.diskten yüklemeye çalışmıştım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri