Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: nextwave yt 8500 cý yazýlým atamýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart nextwave yt 8500 cý yazýlým atamýyorum

slm ustalar.bende yt 8500cý cihaz var ilk önce sanýrým yanlýs yazýlým yükledim ondan sonra cihaz ön panelde cccc hatasý verdi arastýrdým cccc 8888 vs gibi hatalarý düzelten kurtarma yazýlýmý varmýþ ama ben xc programý ile bi türlü kurtarma yazýlýmýný atamadým herseyide dogru olarak yaptýgýma eminim þu asamada (8500 loaderV1.40R) ile yükleme yapýlýyor.

please wait while is updating...
    flash detected-unknown manufacturer(0x00ad)
    done successfully!
    auto restarting....

yazýyor ve cihazýn önündeki cccc yazýsý devam ediyor cihaz acýlmýyor.ne yapmamý önerirsiniz arkadaþlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yardým

Alýntý sahin47 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm ustalar.bende yt 8500cý cihaz var ilk önce sanýrým yanlýs yazýlým yükledim ondan sonra cihaz ön panelde cccc hatasý verdi arastýrdým cccc 8888 vs gibi hatalarý düzelten kurtarma yazýlýmý varmýþ ama ben xc programý ile bi türlü kurtarma yazýlýmýný atamadým herseyide dogru olarak yaptýgýma eminim þu asamada (8500 loaderV1.40R) ile yükleme yapýlýyor.

please wait while is updating...
    flash detected-unknown manufacturer(0x00ad)
    done successfully!
    auto restarting....

yazýyor ve cihazýn önündeki cccc yazýsý devam ediyor cihaz acýlmýyor.ne yapmamý önerirsiniz arkadaþlar.
    benim cihazdada ayný sorun var ne yapmalýyým.yazýlýmý yüklüyorum rrrr yazýsý çýkýnca cihazý kapatýyorum tekrar açtýðýmda ---- çýkýyor cihaz böyle kalýyor ne yapmalýyým yardým
    Konu farukk33 tarafýndan (12-08-2008 Saat 15:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sorun çözüldü yazýlým ve loderi masa üstüne atmamýþým f.diskten yüklemeye çalýþmýþtým

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri