Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: jtag attýktan sonra com portum çalýþmýyor lütfen yardým edin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart jtag attýktan sonra com portum çalýþmýyor lütfen yardým edin

sayýn ustalara vestel 3001 zap makýnasýna jtag attým ve artýk com portum calýþmýyor uydu cihazlarýna yazýlým bile atamýyorum.bilgisayara formatt attým düzelmedi.donýmýný kontrol edýyorum butun verýler normal ne yapmam lazým.veri gönderiyor ama almýyor.kablomu baska makýnada denedým çalýþýyor.lütfen bana yardým edin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tecnosat t-888 flash dosyasi olan varmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hangi flaþ dosyasý 2mgb vede 1 mgb dosyasý vardýr kýsa mesajlan dump dosyasý istenmez dediðim gibi cihaza bak bilgileri iletirsen dosyayý yolayabiliriz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý secretcode2626 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn ustalara vestel 3001 zap makýnasýna jtag attým ve artýk com portum calýþmýyor uydu cihazlarýna yazýlým bile atamýyorum.bilgisayara formatt attým düzelmedi.donýmýný kontrol edýyorum butun verýler normal ne yapmam lazým.veri gönderiyor ama almýyor.kablomu baska makýnada denedým çalýþýyor.lütfen bana yardým edin.
    hangi portun çalýþmýyor acaba bilgi verirmisin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

com benimde caliþmýyor anakartta com cýkýþý var fakat com yoktu sonradan com taktýk caliþmiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýnýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    com benimde caliþmýyor anakartta com cýkýþý var fakat com yoktu sonradan com taktýk caliþmiyor
    arkadaþým sonradan taktýðýn com kartýný drýverýný kurdunmu. aygýt yonetýcýnde baðlantý noktasý nda bu taktýðýn com giriþini görebilionmu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

rain firmasindan harici com port al tak 25 le hemde cift com cikiþli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

com port ile lpt entegresi var kasayý aç bord du sök lpt com un arkasýnda küçük bir entegre deðiþtir düzelir bendede ayný oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri