Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: SkyStar 2 nin PC nize Tanýtýlmasý (Resimli Anlatým)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

:45: :45:
    Alýntý ÖzgürErge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tabiki daha araþtýrýn þuan en güzeli skystar 2 desteði çok bende avermedi var desteði yok

teþekkürler kesin skystar 2

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar vistaya Kurulumu nasýl yapýcaz bilen varmý bir türlü olmadýý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bende yený aldýmama býr turlu tam yayýný seyretmýs degýlým kanal gecýslerýnde hata verýyor hop kapanýyor anlamýs degýlým yaný pc tanýtýrken býr hata olusuyor cozemedým bu konuda anlatýmlý býr konu acarsanýz prog dvb kurulumu vede plugýn calýsmasdý ýle ýlgýlý ýlgýlenýrsenýz yardýmcý olursunuz tum arkadaslarýn sýmdýden emeklerýne saglýk olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý remzibaba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar bende yený aldýmama býr turlu tam yayýný seyretmýs degýlým kanal gecýslerýnde hata verýyor hop kapanýyor anlamýs degýlým yaný pc tanýtýrken býr hata olusuyor cozemedým bu konuda anlatýmlý býr konu acarsanýz prog dvb kurulumu vede plugýn calýsmasdý ýle ýlgýlý ýlgýlenýrsenýz yardýmcý olursunuz tum arkadaslarýn sýmdýden emeklerýne saglýk olsun
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. buraya bakýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için saðol ellerine kollarýna saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tike Kardesim Tesekkur Ederim Ilgi Ve Alakan Icin Dvbdream Kurdum Tv Izleye Biliyorum Pligin Vede Vplug Dosyalari Hakkinda Detayli Bir Anlatim Varsa Onuda Bir Ogretmenizi Rica Ediyorum Neyi Nereye Koyacagiz Benimgibi Acemiler Tabiki Vardir Aramizda Onlar Icinde Iyi Bir Faydali Olur Umarim Ben Tesekkur Ederim Yardimci Olacaginiza Inaniyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyiymiþ gercekten. teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

win7 için de anlatýyorsa süper.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri