Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 4222lere absat tps premiere d+ ful olarak çıkacakmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iboaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de 24*6 taksite teklif var ben 24*8 taksit almıstım benim cihazıda elden çıkarıyoerum galiba
    Arkadaşımda bu akşam aynı lafı dedi oda cıkarıyor destek yok sanırım artık bu cihazlara ne goldmaster destek nede aciko ama tek umidimiz emre baska caremiz yok gibi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birde yazılım çıkartmadiği gibi yazılımlar sureli oluyor mesela 07-07-2006 tarihli ve bundan önceki bazı yazılımları sadece acikoya ait olanlar gm yazılımları hariç yayın çözsede kesılmeler oluyor neden böyle yapılıyor ki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    birde yazılım çıkartmadiği gibi yazılımlar sureli oluyor mesela 07-07-2006 tarihli ve bundan önceki bazı yazılımları sadece acikoya ait olanlar gm yazılımları hariç yayın çözsede kesılmeler oluyor neden böyle yapılıyor ki
    Şifreli yayınlardaki kesilmeler yazılımdaki eksikliklerden kaynaklanıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iboaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de 24*6 taksite teklif var ben 24*8 taksit almıstım benim cihazıda elden çıkarıyoerum galiba
    Şifreli yayın izlemek istiyorsan.Kendine Emu destegi iyi olan bir çihaz alman daha iyi olur.Bendede aynı çihazdan vardı.Sattım Next 2000 serisi aldım.Memnunum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta espri mahiyetindeydi zaten. Galiba en doğrusu sizin yaptığnızı yapıp cihazı elden çıkarmak. İyi günler...
    Emu veya cardsharig istiyorsan yazılım desteği iyi olan çihazlardan alman gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Malesef yazılımı yapan muhensiz işleri cok nedeniyle yazılım yapmıyormuş beklemekten baska care yok gibi. Ama Bir haftaya kadar burada olur inşallah
    Konu Admin tarafından (25-01-2007 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan hocam ben acikoyu satmak üzereyim senin aldıgım next 200 cis plus alayım diyorum bu uydu acikodan farklı olarak türksatta pek fark olacagını sanmıyorum ama hotbird de farklı olarak hangi kanalları gösteriyor tek farkı sürekli yazılım çıkmasımı?ayrıca fiyatı ne civarlarda?konunun yeri burasımı bilmiyorum ama yardım ederseniz sevinirim
    selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan hocam ben acikoyu satmak üzereyim senin aldıgım next 200 cis plus alayım diyorum bu uydu acikodan farklı olarak türksatta pek fark olacagını sanmıyorum ama hotbird de farklı olarak hangi kanalları gösteriyor tek farkı sürekli yazılım çıkmasımı?ayrıca fiyatı ne civarlarda?konunun yeri burasımı bilmiyorum ama yardım ederseniz sevinirim
    selamlar
    Softcamla tps paketi ve absat auto. Biss kanalları aynı calısıyor. Astradaki d+ ve premier paketi aynı anda var ayrıca card sharing olayı ile hotbirdeki cogu paketi izleme imkanı(ücretli server la tabi)

Fiyatı 150 dolar civarında bu cihazın ayrıca cihaz 4 mb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam sagolasın biraz daha arastırsam zaten next kısmında varmıs sagol yardımların için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Malesef yazılımı yapan muhensiz işleri cok nedeniyle yazılım yapmıyormuş beklemekten baska care yok gibi. Ama Bir haftaya kadar burada olur inşallah
    Usta bu konu ile ilgili bir gelişme var mı?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri