Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: 4222lere absat tps premiere d+ ful olarak çýkacakmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben de 24*6 taksite teklif var ben 24*8 taksit almýstým benim cihazýda elden çýkarýyoerum galiba
    Arkadaþýmda bu akþam ayný lafý dedi oda cýkarýyor destek yok sanýrým artýk bu cihazlara ne goldmaster destek nede aciko ama tek umidimiz emre baska caremiz yok gibi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

birde yazılım çıkartmadiği gibi yazılımlar sureli oluyor mesela 07-07-2006 tarihli ve bundan önceki bazı yazılımları sadece acikoya ait olanlar gm yazılımları hariç yayın çözsede kesılmeler oluyor neden böyle yapılıyor ki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    birde yazýlým çýkartmadiði gibi yazýlýmlar sureli oluyor mesela 07-07-2006 tarihli ve bundan önceki bazý yazýlýmlarý sadece acikoya ait olanlar gm yazýlýmlarý hariç yayýn çözsede kesýlmeler oluyor neden böyle yapýlýyor ki
    Þifreli yayýnlardaki kesilmeler yazýlýmdaki eksikliklerden kaynaklanýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben de 24*6 taksite teklif var ben 24*8 taksit almýstým benim cihazýda elden çýkarýyoerum galiba
    Þifreli yayýn izlemek istiyorsan.Kendine Emu destegi iyi olan bir çihaz alman daha iyi olur.Bendede ayný çihazdan vardý.Sattým Next 2000 serisi aldým.Memnunum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kullanýcý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Usta espri mahiyetindeydi zaten. Galiba en doðrusu sizin yaptýðnýzý yapýp cihazý elden çýkarmak. Ýyi günler...
    Emu veya cardsharig istiyorsan yazýlým desteði iyi olan çihazlardan alman gerekiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Malesef yazýlýmý yapan muhensiz iþleri cok nedeniyle yazýlým yapmýyormuþ beklemekten baska care yok gibi. Ama Bir haftaya kadar burada olur inþallah
    Konu Admin tarafýndan (25-01-2007 Saat 17:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

serkan hocam ben acikoyu satmak üzereyim senin aldıgım next 200 cis plus alayım diyorum bu uydu acikodan farklı olarak türksatta pek fark olacagını sanmıyorum ama hotbird de farklı olarak hangi kanalları gösteriyor tek farkı sürekli yazılım çıkmasımı?ayrıca fiyatı ne civarlarda?konunun yeri burasımı bilmiyorum ama yardım ederseniz sevinirim
    selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

serkan hocam ben acikoyu satmak üzereyim senin aldýgým next 200 cis plus alayým diyorum bu uydu acikodan farklý olarak türksatta pek fark olacagýný sanmýyorum ama hotbird de farklý olarak hangi kanallarý gösteriyor tek farký sürekli yazýlým çýkmasýmý?ayrýca fiyatý ne civarlarda?konunun yeri burasýmý bilmiyorum ama yardým ederseniz sevinirim
    selamlar
    Softcamla tps paketi ve absat auto. Biss kanallarý ayný calýsýyor. Astradaki d+ ve premier paketi ayný anda var ayrýca card sharing olayý ile hotbirdeki cogu paketi izleme imkaný(ücretli server la tabi)

Fiyatý 150 dolar civarýnda bu cihazýn ayrýca cihaz 4 mb

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam sagolasın biraz daha arastırsam zaten next kısmında varmıs sagol yardımların için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Malesef yazýlýmý yapan muhensiz iþleri cok nedeniyle yazýlým yapmýyormuþ beklemekten baska care yok gibi. Ama Bir haftaya kadar burada olur inþallah
    Usta bu konu ile ilgili bir geliþme var mý?

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri