Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: 4222lere absat tps premiere d+ ful olarak çýkacakmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadasım artık umutlanma bundan sonra yazılım çıkması zor elınden çıkar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadasým artýk umutlanma bundan sonra yazýlým çýkmasý zor elýnden çýkar
    Peki o zaman ben de satýlýða çýkardým artýk. Ýyi günler...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ilgilenmiyor zannetmeyin inanın ilgileniyorum bakalım bende bekliyorum
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kullanýcý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Peki o zaman ben de satýlýða çýkardým artýk. Ýyi günler...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hayýrlý olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar ilgilenmiyor zannetmeyin inanýn ilgileniyorum bakalým bende bekliyorum
    sizin samimiyetinize inanýyorum siz olmasaydýnýz aylar sonra çýkan yazýlýmlar çýkmazdý,tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bomba yakında burada olacak zaman verin şimdi konustuk muhendisle TPS AUTO-ASTRA PREMİER+D+ AYNI olacak bakalım yapacakmış söz verdi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bomba yakýnda burada olacak zaman verin þimdi konustuk muhendisle TPS AUTO-ASTRA PREMÝER+D+ AYNI olacak bakalým yapacakmýþ söz verdi
    bu iþi taktým kafaya benden baska bunu üzerine düþen yok biliyorum ama ntv için *** giriþ satýrýný söylemeyi unutmayýnýz lütfen býktým her hafta *** girip reset atmaktan en azýndan cihazý satana kadar rahat ederiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu iþi taktým kafaya benden baska bunu üzerine düþen yok biliyorum ama ntv için *** giriþ satýrýný söylemeyi unutmayýnýz lütfen býktým her hafta *** girip reset atmaktan en azýndan cihazý satana kadar rahat ederiz
    Tamam söyledim usta:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam bu yazýlýmlarda bi geliþme varmý mühendisten ses çýkmadýmý daha?selamlar saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam bu yazýlýmlarda bi geliþme varmý mühendisten ses çýkmadýmý daha?selamlar saygýlar...
    Malesef msn de online degilmiþ bu koreli arkadaþýmýz daha dun sordum ama gelecek ben inanýyorum nasýl ilk acikoya geldi bu cihazada gelecek ve ilk buradan alacaksýnýz merak etmeyin.Yaz su yazýlýmlarý editleyen bir baba yigit cýkmadý

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri