Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 4222lere absat tps premiere d+ ful olarak çýkacakmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 4222lere absat tps premiere d+ ful olarak çýkacakmý?

polsat için ayrý premýere için ayrý yok baska sey ýçýn ayrý full yeni yazýlým çýkacakmý saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    polsat için ayrý premýere için ayrý yok baska sey ýçýn ayrý full yeni yazýlým çýkacakmý saygýlar
    Çýkacak emprasario ile konustum muhendisle konusacam dedi .Yazýlýmlarý ilk burada alacaksýnýz yine
    Konu Admin tarafýndan (17-01-2007 Saat 22:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tabýký býraz zaman alacaktýr bekleyýn ve yenýlþýklerý gorun arkadaslar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Çýkacak emprasario ile konustum muhendisle konusacam dedi .Yazýlýmlarý ilk burada alacaksýnýz yine
    Serkan usta bak bu bizim için çok güzel bir haber. Ýnþallah fazla gecikmez. Bilgi ve haber paylaþýmý için çok teþekkürler.
    Saygýlar.:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam insallah ntv içinde yeni bir biss *** girişi koyarlar bıktırdı artık her hafta bi tv8 e bi ntv ye sifre girmek selamlar saygılar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

E gözümüz yollarda hala yok mu bir gelişme? Serkan ustam cihazı da satınca Aciko pek sarmıyor mu sizi ne?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kullanýcý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    E gözümüz yollarda hala yok mu bir geliþme? Serkan ustam cihazý da satýnca Aciko pek sarmýyor mu sizi ne?
    Kardeþim ne alaka cihazý satsam diger arkadaþlarýmýzda var cihaz. Tanýdýklarýmýzda var bizim evde aciko 4222 var mesela benim pek sarýp sarmamasý önemli degilde. Emreyle konsutum muhendisle konusacam dedi ama malesef geliþme yok
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usta espri mahiyetindeydi zaten. Galiba en doðrusu sizin yaptýðnýzý yapýp cihazý elden çýkarmak. Ýyi günler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dün ucuzmu pahalımi bilmiyorum 80 ytl elden çıkarttim emuyu saymazsak kaliteli cıhazdı aslında emuyu önemsemeyen birilerini bulursan satabılırsın

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben de 24*6 taksite teklif var ben 24*8 taksit almıstım benim cihazıda elden çıkarıyoerum galiba

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri