Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Next Ye-2000x Ci Plus Yardim????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Ye-2000x Ci Plus Yardim????

CİHAZ BİLGİLERİM
    INF6016070505 MO 04.00
    A0 - 05
    YKME040705jmfx
    02.0İ(YK)
    BU BİLGİLERE GÖRE HANGİ PROGRAMLARI YÜKLEMEM GEREK VE HANGİ SOFTCAM DOSYALARINI KULLANMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. BU KONULARDA ACEMİYİM BİRAZ SİTEYE BAKTIM AMA BİRAZ KARIŞIK GELDİ BİSSÜRÜ PROGRAM VAR BANA LİNKLERİNİ VERSENİZDE OLUR SADECE BENİM RECEVERLE İLGİLİ PROGRAMLAR VE SOFTCAM DOSYALARI TABİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SKAYJACKER Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CİHAZ BİLGİLERİM
    INF6016070505 MO 04.00
    A0 - 05
    YKME040705jmfx
    02.0İ(YK)
    BU BİLGİLERE GÖRE HANGİ PROGRAMLARI YÜKLEMEM GEREK VE HANGİ SOFTCAM DOSYALARINI KULLANMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. BU KONULARDA ACEMİYİM BİRAZ SİTEYE BAKTIM AMA BİRAZ KARIŞIK GELDİ BİSSÜRÜ PROGRAM VAR BANA LİNKLERİNİ VERSENİZDE OLUR SADECE BENİM RECEVERLE İLGİLİ PROGRAMLAR VE SOFTCAM DOSYALARI TABİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    Çihazına bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile çihazın stadbay komunda kalemden yükleyiniz.Bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile yükleyiniz.
    Konu ®adakoglu tarafından (22-01-2007 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Saolun Çok TeŞekkÜr Ederİm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SKAYJACKER Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Saolun Çok TeŞekkÜr Ederİm
    Bundan sonraki yazılım ve softçamları yeni yükleme programı 2.2 i ile yükleyeceksiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler dostum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12 Old

tşkrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri