Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Aver Tv

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumu biraz araştırsa idin görürdün. Progdvb Powerinstal7.7.1 programını kullanabilirsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet haklısınız biraz araşltırsalar istediklerini bulabilecekler ama nerde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm FYAVUZ1 bende4 senedir aver tv kartını kullanıyorum vede çok memnunum ama kafama takılan bişi oldu bu offline downlodu uydudan nasıl yapıldıgını bana bi anlatsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart selamlar burdaki herkes

arkadaşlar avertv tv kartım var kartrım digital ntv ve ntvspor'u maç saatinde izleyebilirmiyim çünkü maç saatinde şifreye giriyorlar malum.yardımcı oluranız sevinirim şimdiden çok tşkler cevaplarıı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lütfen kimse yokmu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Avermedia Dvb-s Pro Mu Alayım Yoksa Crexson Dvb Mi Alayım Hangisi Daha Iyi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bendede avermedia galaxy usb dvb-s tvkartı var yaklaşık 15 gündür araştırmalarım sonucu ensağlıklı çalışan program progdvb 4.92 power instalmiş dreammiş bilmem neymiş uğraşmayın çoğu kurarken drever sorunu veriyo.googledan skaystar yazın skaystar2 sitesine girin orda videolu progdvb kurulumu var ve dowlandda aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.enson süpersat forumdan yani buradan vpulins leilgiliyeri bulun orada arkadaşımızın biri V-plug viacces 2.6 s1-s2 vss diye başlık atmış ordan gereken talimatları yapın ntv ntvspor gibi birçok şifreli kanalı seyredebilirsiniz ben laptopta kullanıyorum am şu hotbird içözemedim onuda yapınca size anlatacağım inşallah SOFTCAM OLAYINI Bİ ÇÖZEBİLSEM. averciler bunu denesin pişman olmazlar.HE BİDE BURADA ARKADAŞLAR PEK DETAYLI YARDIMCI OLMUYORLAR BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ BU YÜZDEN TEESSÜFLERİMİ SUNARIM AYRIYETEN.EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKDŞLRA BİNAYETEN DE TEŞEKKÜR EDERİM.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri