Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aver Tv

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Aver Tv

merhaba arkadaşlar elimde bitane aver tv dvb-s tv kart var bunula neleri izleyebilirim yani şifreli lanallar izlenirmi bununla veya bununla ilgili bilgilere nerdee ulaşabilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aver dvb kart ile tüm şifreli kanalları izliyebilirsin. Yalnız progdvb programını yüklemen gerek. İnternetten oto şifre yükler. Hd discovery kanalını izlersin. Uydudan offline download yapabilirsin. Time shift özelliği ile yayınları geri ve ileri alabilirsin. DVD kalitesinde kayıt yapabilirsin. Daha yazayım mı? Konu ile iligili bilgi zaten forumda yeterince mevcut. Ben de aver dvb kullanıyorum.
    :45: :45:
    Konu FYAVUZ1 tarafından (27-01-2007 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaşım bilgi için aver tv olarak göremeyince pekde bilgim olmadığı için bu kartlatla ilgili sormak gereği duydum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sallamayın heralde sky star2 ile karıştırdı arkadaş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kehya27 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sallamayın heralde sky star2 ile karıştırdı arkadaş
    Bilmediğin konularda ahkam kesme. Aver dvb nin ss2 den birçok üstün yanı var.
    Ne söyleniyorsa doğrudur.
    Konu FYAVUZ1 tarafından (08-03-2007 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

skystarın bir güzel yanı var oda progdvb haricindeki bütün proğramlarla uyuşuyo vede kumanda desteği var avermediada ise video in ile video uydu cihazı görüntüsünü pc de izleyebiliyosun bu özellik skystar 2 de yokk şifreli kanallar her iki karttada aynı kanalları gösteriyo arkadaşım gelde dvbs plugins bölümüne bak her şey orda var progdvb yi kur bilgisayarına at dosyaları pluginse izle saygılarımla..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ÖzgürErge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    skystarın bir güzel yanı var oda progdvb haricindeki bütün proğramlarla uyuşuyo vede kumanda desteği var avermediada ise video in ile video uydu cihazı görüntüsünü pc de izleyebiliyosun bu özellik skystar 2 de yokk şifreli kanallar her iki karttada aynı kanalları gösteriyo arkadaşım gelde dvbs plugins bölümüne bak her şey orda var progdvb yi kur bilgisayarına at dosyaları pluginse izle saygılarımla..

teşekkürler bilgi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar aver kartı hangi programla kullanıyorsanız şu kardeşinize bir yardımcı olun ben bir türlü beceremedim bana hazır program gönderebilirseniz çok mutlu olurum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aver tv yardımm

selam arkadaşlar elimde aver tv (dijital uydu)kartı var ama bir türlü çalıştıramadım hangi programla sağlıklı bir performans alırım bana yardımcı olursanız sevinirim .
    eğer aver tv kullanan arkadaşlar varsa kullandığı programı bana göndere bilirmi tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı 38yusuf38 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar aver kartı hangi programla kullanıyorsanız şu kardeşinize bir yardımcı olun ben bir türlü beceremedim bana hazır program gönderebilirseniz çok mutlu olurum
    powerinstal 7.7.1 programını kullanabilirsin. Program kurulurken kartın modelini ister. Modelini seçersin. Hangi uyduları izlemek istiyorsan onları da seçersin. Kurulum oto olarak yapılır. Sana da sadece izlemek kalır.:45:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri