Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 51/63 İlkİlk ... 26414243444546474849505152535455565758596061 ... SonSon
630 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: Stream (sunny-kaon) Tps Auto (UYDUDAN UPDATE) Yazilimlari İlk Burda..!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya snopy usta 9000 serilerine yazlım gelecekmi cevap bekliyorum sizden

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serkan bey Snopy usta Dostum Tike Sleyecek Bişi Yok mu buna Artık Stream Felan istemiyorumda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu stream yazılımı çok kullanışsız menüsü çok zor bütün sistemi çökertiyor ayrıca türksatta yok ben sunny yazılımına döndüm bi dahada stream yazılımı asla yüklemem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bluecr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Serkan bey Snopy usta Dostum Tike Sleyecek Bişi Yok mu buna Artık Stream Felan istemiyorumda
    Usta şimdi başa alalım herşeyi cihazınıza .Buradaki emusuz yazılımı yukleyiniz. Yukledikten sonra cihazınıza reset atın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Attıktan sonra buradaki original emuyu yukleyiniz.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Birde buradaki kanal editoru ile sunny kanal editör tabiki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hazır listeyi yukleyin.

Neden kaon editor zaten siz sunny emu yazılımı atacaksınız size diger konuda verdigim hemco editor o yüzden olmaz..

Bunları sırayla yapın :45:
    Konu Admin tarafından (31-01-2007 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bluecr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım tum mesajlarını inceledim kanal editor resim eklemişsin ama ekledğin kanal editör resmı sende görduysen sunny 1mb kanal editör senin cihazın 2.mb cihaz onun için hata veriyor olabılır verilen 2mb,lik kanal editör ile verilen hazır kanal liste sini yukle sorunun çözulmesi lazım.....

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta şimdi başa alalım herşeyi cihazınıza .Buradaki emusuz yazılımı yukleyiniz. Yukledikten sonra cihazınıza reset atın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Attıktan sonra buradaki original emuyu yukleyiniz.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Birde buradaki kanal editoru ile sunny kanal editör tabiki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hazır listeyi yukleyin.

Neden kaon editor zaten siz sunny emu yazılımı atacaksınız size diger konuda verdigim hemco editor o yüzden olmaz..

Bunları sırayla yapın :45:
    Serkan Bey Dediklerinizi Sıra İle aynen yaptım ama malesef gene göndermiyor kanal listesini sabahtan beri 50 kere rest attım kanal buldum sıraladım maf etti beni cihaza sadece ve sadece Cfg_KAON gönderim yapıor oda boş cıkıor gene kanal yok yani hata vermior gönderirken sizin Sunny Kanal editörü dediğiniz 2mb SUNNY KANAL EDİTÖRÜ değil mi olmuyor cihaz mı arızalı nedir arızalı olsa diğer işlemleri yapmaz cok ilginc

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memedim benim cihaz kaon ksc 511 hw:12.01.a5 . ama ben sunny yazılımını yüklüyorum epeydir.halada sunny yazılımı yüklü(7010 dcız 12.01.a5).gece yukarıdaki yazılımı yükledim kanallar gitti kanal editörü ile kanal yükledim ama kanallar çıkmadı.tarattım yine bulmuyor promo kanalından tarattım sadece o kanalı buluyor .otomatik kanal tarama yap diyorum ordada türksat uydusu görünmüyor.otamatik taramada yapmıyor.sonuçta tekrar eski sunny günlük yazılımı yükledim kaon editörle kendimin yedeklediği listeyi attım açılgdı tüm kanallar.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Memedim Buda 2 Mb dostum buda aynı anlamıyorum nedir bu Block Down Error...

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bluecr olmayacak herhalde bu iş akşam bende çok uğraştım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı orojenez Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bluecr olmayacak herhalde bu iş akşam bende çok uğraştım

Aslında olmayacak bişi yok dostum ama ufak bir yerde ya atlıyoruz ya yanlıs proğ kullanıyoruz sen kanal listeni tekrar atmak için
    Kod:
    Cfg_KAON
    mu kullandın ?

Sayfa 51/63 İlkİlk ... 26414243444546474849505152535455565758596061 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri