Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 55/63 İlkİlk ... 53045464748495051525354555657585960616263 SonSon
630 sonuçtan 541 ile 550 arası

Konu: Stream (sunny-kaon) Tps Auto (UYDUDAN UPDATE) Yazilimlari İlk Burda..!!

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı n.anelka24 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    senın problem neydı bana bı daha bı anlatırsan belkı cozumu buluruz
    Dostum Kanal Listesi Ve Softcam Yukleyemiyorum bu sorunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bluecr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Volkan dostum Takii Kanal editörü ile yuklemeyi dee dediğin yere kadar aynısını yaptım stream yuklu ama kanal listesini gene göndermiyor Yazısı cıkıyor ...

arkadaşım bak şimdi cihazı arka anahtardan kapat dosya seçten kanal listesini seç daha sonra transferden RC---> Rec seçeneğine tıkla ve cihazı arka anahtardan aç.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Volkan Daha Önce yaptım bunları şimdi sölediğinde gene yaptım o kadar yabancı diilim ama malesef deddiğim gibi her seferinde aynı hatayı verior.Cihazdamıdır sorun anlayamadım ama stream mevzusu cıkmadan önce güzelce atılabiliyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bluecr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostum Kanal Listesi Ve Softcam Yukleyemiyorum bu sorunum
    kardes aynı sorun bendede oldu hatta bede 3 tane aynı cıhazdan vardı cıhazlara yazılım yuklenıyodu ama kanal lıstesı softcam atamıyodum pc ye format attım ve sorunum cozuldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Volkan dostum Takii Kanal editörü ile yuklemeyi dee dediğin yere kadar aynısını yaptım stream yuklu ama kanal listesini gene göndermiyor Yazısı cıkıyor ...
    Hemşom bende de aynı sorun çıktı.üst mesajların birinde yazıyordu.
    kanal edidörünü açmadan sağ tıkla.oradaki uyumluluktan NT olanı ( benim pc xp)seç uygula tamam ı tıkla.sorun halledliyor. ben de hiç bir sorun kalmadı.
    kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

streem yazılımla bı alakası yok bende yukledım hepsı calısıyo catır catır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alkara Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kanal edidörünü açmadan sağ tıkla.oradaki uyumluluktan NT olanı ( benim pc xp)seç uygula tamam ı tıkla.sorun halledliyor. ben de hiç bir sorun kalmadı.
    kolay gelsin.
    evet arkadasın dedıgı gıbı olabılır

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlasılan format atıcaz diğerini yaptım özelliklerdende dostum saolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alkara Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kolay gelsin.

evet bu konuyu uyumluluk meselesini yazmıştım bazen pc lerde uyumuluk çok önemlidir. Arkadaşın dediği gibi uyumlulçuktan nt seçeneğini deneyin. Yine olmazsa internet sayfasında yukarıdaki araçlar münüsünden internet ayarlarına girin tanımlama bilgisi sil ve dosya sil seçenkleri ile TEmp dosyaını boşaltın daha sonra tekrar deneyin. Yinede olmazsa pc ye bir formay gerekebilir. Yada Spy Doctor Programı ile pc nizi bir taratın trojan bulaşmış olabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kuru kafayi nasil bulabilirim

Sayfa 55/63 İlkİlk ... 53045464748495051525354555657585960616263 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri