Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
109 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=kompetankedi;136412]merhaba aciko 5225 e 10 3 2007 tarihlı softcam attım ancak loader bu sorftcam ın uzantılarına uygun dosyayı görmeyince tüm dosyaları göster dedikten sonra yukledim, cihaz işlem sonunda displayi resetledikten sonra sabit kaldı sıfıra düşmedi nerde hata yapılmış olabillirim yada bir önceki eski tarihli yazılımı tekrar yukledim normale döndü display eve gittiğimde tv takıcam ?[/QUO

Kardeş sofcam veya kanal listesi yüklediğinde bu tür donmalar olursa, alıcının fişini pirizden çek; eğer gene düzelmez ise GM 11000 serisinin 16 Agutos Boot dosyasını atmanız yeterli olur sanırım. Bu dosya yukarıda mevcut. Kolay gelsin iyi seyirler.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (13-03-2007 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11400 cim e yükleyecegim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmbul Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    11400 cim e yükleyecegim
    Aciko menusu var ise yuklenir yoksa gm menusu ise yuklenmez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan hocam yeniden acikoya döndünüz galiba su mühendisle tekrar görüssenizde bize ntvnin *** girisinin oldugu adam gibi bi yazılım yapsa çok iyi olurdu yardımlarınız için simdiden tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iboaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan hocam yeniden acikoya döndünüz galiba su mühendisle tekrar görüssenizde bize ntvnin *** girisinin oldugu adam gibi bi yazılım yapsa çok iyi olurdu yardımlarınız için simdiden tesekkürler
    Bakalım tekrar görüşecem :45: Bende next vardı aslında malum bir kötü olay geçti basımızdan su anda aciko var bir el atalım bakalım bu işe ne sonuc cıkacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next de ne sorun çıktıki next bölümünü takip etmiyorumda memnun değilmisiniz bende sizden görüp next alayım diye aylardır düşünüyordum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar, Softcama 09.04.2007 tarihi itibariyle D+ larda eklemiştir. Herkese iyi seyirler.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (09-04-2007 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar softcamı yükledikten sonra D+ ların güncel keylerini girin.
    Saygılar.
    Ustad sende var softcam yenisi guncel keyler girilmiş ver istersen :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan yılmaz usta aciko 422x ve 522x serilerinin yazılımını kullanan dynavision diye marka var.bu markanın tek farkı bout dosyası farklı bu güne kadar çok uğraştım yazılımı editleyebilmek için bir defa çok yaklaştım ondada kumanda tam olarak çalışmadı cihaz açtı kanal gösterdi kumandanın yanlızca numara tuşları ses tuşları çalışmadı.benim bu konuda ve nerdeyse hiç bilgim yok ve bilgisayardanda çok az anlarım.ustalar bu konuya bi el atsalar.BİR ZAMANLAR Bİ EMREMİZ VARDI ODA YOK KİMSE YARDIMCI OLMUYO

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bosborus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan yılmaz usta aciko 422x ve 522x serilerinin yazılımını kullanan dynavision diye marka var.bu markanın tek farkı bout dosyası farklı bu güne kadar çok uğraştım yazılımı editleyebilmek için bir defa çok yaklaştım ondada kumanda tam olarak çalışmadı cihaz açtı kanal gösterdi kumandanın yanlızca numara tuşları ses tuşları çalışmadı.benim bu konuda ve nerdeyse hiç bilgim yok ve bilgisayardanda çok az anlarım.ustalar bu konuya bi el atsalar.BİR ZAMANLAR Bİ EMREMİZ VARDI ODA YOK KİMSE YARDIMCI OLMUYO

Çalışması için boot dosyası sart arkadaşım o boot dosyası olmadıgı surece cihaz çalışmaz malesef. Emre ustad bu işlerden elini ayagnı cekti sanırım

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri