Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
109 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı scyptar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yukarıdada yazmıştım goldmaster 11400 CIM
    H/ W Bilgileri nedir hani cihaz bilgileri bölümünde yazan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

V1.00 yazıyor sadece

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı scyptar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    V1.00 yazıyor sadece
    Anladım modul guncelleme yapmanız sart malesef siz ilk önce rd2 dosyasını indirin onu yukleyin sayet cihaz bilgisimdem rd 2 yazarsa modul guncelledikten sonra dogru dosya attınız demektir. sayet rd 2 dosyası attınız olmadı sonra rc 2 dosyası atınız mutlaka modul guncellenir..Yada cihazin içini açıp yada ızgaradan rd 2 veya rc2 olup olmadıgını ögrenebilirsiniz..
    Dosyalara buradan ulaşabilirsiniz..
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu arada serkan hocam emuyu aç kapa yaparken kanal açılsın diye makina donup kaldı.
    Aç kapa yaptım, boot dosyasını tekrar attım, fabrika ayarı. 5225 yazılımını tekrar attım, öncesinde ve sonrasında boot ile birlikte netice alamadım.
    Makina açılyor. Kanallarda görüntü yok. LNB ayarları doğru. Taratmada sinyal var kanal yok...?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu arada serkan hocam emuyu aç kapa yaparken kanal açılsın diye makina donup kaldı.
    Aç kapa yaptım, boot dosyasını tekrar attım, fabrika ayarı. 5225 yazılımını tekrar attım, öncesinde ve sonrasında boot ile birlikte netice alamadım.
    Makina açılyor. Kanallarda görüntü yok. LNB ayarları doğru. Taratmada sinyal var kanal yok...?
    Arkadaşım modul guncellmesi yapman lazım mutalak o yüzden kanallarda sinyal var kanal yok uyarısı alıyorsun serkan yılmazın mesajını aynen uygula
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alakanıza teşekkürler arkadaşlar. Daha sonra sonucu iletirim.
    Selamlar,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş önce Serkan ustanın dediği gibi modülünü güncelle. Bende aynı alıcıyı kullanıyorum. Alıcına 24.05.2006 tarihli Aciko 4225 yazılımını yükle. Fabrika ayarlarına dön. Menüden modül arabirimin altındaki videolink bölümünden *** tablosuna gir ve resetle. Yukarıda verdiğim kanal listesini, sonrada boot dosyasını yükle. Yoksa bu seferde kumandan kilitlenir. Ardından softcamı yükle. Tekrar menüyap ve 7777'yi tuşla. Ekranın altında yeşil bir top yanarsa keylerin aktiflenmiştir. Kırmızı yanarsa tekrar aynı sayıyı tuşla yeşil top yanar. ve çık. Kolay gelsin iyi seyirler.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5

Emmi Bey MULTLCANAL dediğiniz nedir? hangi uyduda belirtirmisiniz lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

pardon cevap alamadım multi kanalları dediğiniz nedir? hangi uydudadır.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sevketensari Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    pardon cevap alamadım multi kanalları dediğiniz nedir? hangi uydudadır.....
    Kardeş kusura bakma dün foruma girememiştim. Onun için yazını şimdi gördüm. Multikanal paketi Hispasat uydusunda11535H/V 24550 frekansından yayınyapmaktadır ama yayını alabilmen için büyükçaplı çanağa gereksinimin olacak. Türkiyeden sinyalleri çok zayır alınıyor. Sadece gece 3'ten sonra gelmeye başlıyor. Ama o pakette olankanalların birkısmı zaten D+ ve TVCABO pakerlerinde de var. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Sayfa 5/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri