Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 7/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
109 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar 25.05.2007 tarihli softcamý ekledim. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.

eline saðlýk emmi.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Su an itibariyle Hotbird uydusundan biþey açýyormu acaba?
    Konu emmi tarafýndan (26-05-2007 Saat 17:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Açýyor

Alýntý scyptar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Su an itibariyle Hotbird uydusundan biþey açýyormu acaba?
    Arkadaþým Hot Bird uydusunda þu an keyle açýlan Sadece SRG (Ýsviçre Paketi) ile bis keyle istersen tabi FOX SIBIYA kanalý açýlmaktadýr. Bunlarýn dýþýnda þimdilik malesef baþka paket açýlmamaktadýr. Bilgilerinize.

Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hot Bird'te Fazla Açýlan Kanal Yok

gm 11300 cý yukledým hýc býr faydasýný goremedým
    Konu emmi tarafýndan (28-05-2007 Saat 18:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn

evet arkadaþlar bende yükledim fakat þu an maç yayýnlarý olmadýðýndan test edemedim eurosotlarý açmýyor eminmisiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BÝLGÝ NOTU

Arkadaþlar D+ larýn þifre deðiþtirmesine softcam yetiþtiremiyorum. Onun için yukarýda verdiðim softcamý yükleyin. Þifreler deðiþtiðinde meüden modülarabirimin altýndaki videolikiokeyleyerek þifre tablosuna varýn. Kumandanýzýn en altýndaki mavi tuþla "NAGRAVÝZYON" bölümüne girin. D+ larý 4101 = 10 ve 11. TVCABO keylerinide 4901 = 10 ve 11. satýra yazýn. Yalnýz her satýrý okeyleyerek çýkýn. Kolay gelsin. Herkese iyi seyirler.
    Þevketensari kardeþ ben softcamý yaptýðým sýrada eurosport kanallarý açýktý. Onun için listeye almýþtým. Þimdi ne durumda daha bende bakmadým.

Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (28-05-2007 Saat 18:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hot Bird'te Fazla Açýlan Kanal Yok

[QUOTE=mueksi;173314]gm 11300 cý yukledým hýc býr faydasýný goremedým

Kardeþ eðer hispasat çanaðýn yoksa softcamda sadece yukarýda yazýlan kanallarý izleyebilirsin. Sadece SRG kanallarýný yani. Birde 1. satýra FOXSIRBIYA bis keylerini girersen o kanalý izleyebilirsi. Ben onun yarine herkesin aradýðý keyleri yazdým ki maçlarý izleyebilesiniz diye. Bilginize

Saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar dün verdiðim Kanal Listesinde unutkanlýk hem loderleri vermemiþim, hem de boþ ve açýlmayan tipleri silmemiþim. Þimdi tertemiz bir kanal listesi verdim. Softcamý þimdi hazýrladým. Güle güle kullanýn. D+ lar da gidinceye kadar keyfini çýkarýn. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (01-06-2007 Saat 22:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar dün verdiðim Kanal Listesinde unutkanlýk hem loderleri vermemiþim, hem de boþ ve açýlmayan tipleri silmemiþim. Þimdi tertemiz bir kanal listesi verdim. Softcamý þimdi hazýrladým. Güle güle kullanýn. D+ lar da gidinceye kadar keyfini çýkarýn. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 7/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanýcý var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri