Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
109 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal listesini nasýl yüklüyorduk.kýsaca yazarsanýz sevinirim ( liste yüklenirken cihazýn durumunu bilmiyorum)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2 Kanal Yükleme Þekli

Alýntý erc42 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kanal listesini nasýl yüklüyorduk.kýsaca yazarsanýz sevinirim ( liste yüklenirken cihazýn durumunu bilmiyorum)
    Kardeþ önce kanal listesi ve yükleme loderini yukarýdan indir. masa üzerine içindekileri çýkart. Loderin com baðlantýsýný bs.ýnýza yapýn. En altta üç tane yuvarlak var. Kanal yazan yeri iþaretleyin. Yazýlým yüklenen yerin altýnda kanal yükleme yeri var. Oradan dosya bul butonuna bas. Masa üstününün hepsini gösteren ailfile yazan yeri iþaretle. Kanal listesi dosyasýnýn içinden masa üstüne çýkardýðýn yazýlýmý iki kere týkla. Yazýlýmý lodere yüklemiþ bulunuyorsunuz. Þimdi de yükle butonuna bas. Ortadaki göstergede mavi çizgiler bittiðinde küçük bir kutu çýkacak tamam deyip çýkýn. Eðer karklý yazýlým yüklüyorsanýz alýcýnýza mutlaka boot dosyasýnýda atýn. Kolar gelsin, iyi seyirler.

Saygýlar.:45:
    Konu emmi tarafýndan (07-06-2007 Saat 19:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar yep yeni güncellenmiþ kanal listesi ve softcamý yukarýdan yükleme loderlerinde orada artýk indirip yükleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler. Aciko menülü kanal listesinide az sonra hazýrlayýp foruma koyacaðým.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar, kanal listesi ile softcam güncellenmiþtir. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Saygýlar.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 11400 yardým.

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Saygýlar.
    11400 rd2 cihazýmaac4222 yazýlýmý ve bootlarý yükledim.yazýlým ve softcamý yükleyebiliyotum buraya kadar sorun yok.ama kanal listesi dosyasýný bir türlü loadera cekemiyorum.kutullardan kanalý iþaretliyorum doyayý cekerken all file diyorum indirdiðim kanal listesine çift týklýyorum ama dosya loader deki kanal listesi bölümüne gelmiyor.sky güncellerkende ayný hatayý veriyor.yardým lütfen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar dün verdiðim Kanal Listesinde unutkanlýk hem loderleri vermemiþim, hem de boþ ve açýlmayan tipleri silmemiþim. Þimdi tertemiz bir kanal listesi verdim. Softcamý þimdi hazýrladým. Güle güle kullanýn. D+ lar da gidinceye kadar keyfini çýkarýn. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.
    emmi usta burdaki d+ lar astradakilermi yoksa hispasattakiler içinmi geçerli.birde yasak hemþerim kanalý nedir acaba frekans ve uydu bilgilerini alabilirmiyim.tesekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý trilobid Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emmi usta burdaki d+ lar astradakilermi yoksa hispasattakiler içinmi geçerli.birde yasak hemþerim kanalý nedir acaba frekans ve uydu bilgilerini alabilirmiyim.tesekkürler.

arkadaþým D+ için verilen keyler hem astra hemde hispasat için aynýdýr . bu yasak hemþerim kanalýný bende çözemedim nedir bilmiom.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2 Maç Ýzlemediðiniz Belli

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým D+ için verilen keyler hem astra hemde hispasat için aynýdýr . bu yasak hemþerim kanalýný bende çözemedim nedir bilmiom.
    Arkadaþlar, "Yassah Hemþerim kanalý" Türk bis kanalý olduðu için açýktan veremiyoruz forum kurallarý gereði. Yalnýz bis keyin1. satýrýndaki keyleri bir yere yazýn ve 00 olan yerlere E4 ve 8F yazýn. Yeni bulduðum biskey böyle idi. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar kanal listeleri ve softcam güncellenmiþtir. Herkese iyi seyirler.
    Saygýlar.

Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri