Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon
109 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

[B]Arkadaşlar kanal listeleri TÜRKSAT 2/A + HOT BİRD + HİSPASAT uydularını içermektedir. Hispasatı olmayanlar uydu bölümünden bu uyduyu silerlerse Hispasat kanallarıda silinir. Softcamı attıktan sonra menü yapıp 7777'yi tuşlayın.

NOT: KANAL LİSTESİNİ YÜKLEDİKTEN SONRA MUTLAKA BOOT DOSYASINI ATMANIZ GEREKLİ. YOKSA ALICINIZ KİLİTLENİR.
    Kanal listesi ve Softcamın içinde yükleme loderleri konulmuştur.
    Daha ne olsun, herkese iyi seyirler.

AÇILAN KANALLAR:

-SRG

- POLSATLAR

-LDTV BİSS

- D+LAR

- TVCABO (Nagra 3'e Giden TV CABO Kanalları Çıkarılmıştır.)

- POLSATLAR

- MULTİKANALLARI

Ve Uydulara yeni gelen kanallar eklenmiştir. Yükleme loderleri dosyaların içindedir.

Polsat Kanallarını Listenin uygun yerlerine yerleştirdim. Belgeselleride belgeseller bölümünde bulabilirsiniz.

***06.VE 07.10.2007 Tarihi İtibariyle Softcam ve Kanal Listeleri GM 11400 cimin 04.04.2006 ve Aciko 4225 skyın 24.05.2006 tarihli yazılımlarıyla Güncellenmiştir.***:45:

Arkadaşlar Biss bölümüne koyacağım keylerle kanal listesinin 300'lü sıralarındaki kanalları izleyebilirsiniz. Yalnız 1. satırdaki keyleri bir tarafa yazınki tekrar eski biss keyinizi yazabilesiniz.
    Konu emmi tarafından (07-10-2007 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunlar son yazılıma uyar deilmi mesela futbol falan gösterirmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkurler emmi usta. Yazılım aciko yukluyse uyar arkadaşım
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım GM bölümünede koydum GMye uyan dosyaları.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gm 11300ci uyan hangisi lütfen yardım edermisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cingoz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gm 11300ci uyan hangisi lütfen yardım edermisiniz
    Goldmaster bölümünde hazır liste var eger softcam ise soft uyar cihazınıza
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar en son güncel (11.02.2007) kanal listesi ile şu ana kadar açımakta olan D+ ve Tv CABO ok. Multikanal paketinin kanallarınıda ekledim ve sabaha karşı izledim. Ancak çanağı büyük olanlar normal izleyebilirler. 90 lıkla ancak sabaha karşı yayın gelmektedir Akhisar'a. 394'ten itibaren tüm ****** ve ***** kanallar bir araya toplanarak kilitlenmiştir. Kendi şifrenizle açabilirsiniz. İyi seyirler.
    Saygılar
    Konu emmi tarafından (12-02-2007 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yukrıdaki dosyaları nasıl yüklüyoruz aynı yazılım atar gibimi yoksa daha farklımı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mcm67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yukrıdaki dosyaları nasıl yüklüyoruz aynı yazılım atar gibimi yoksa daha farklımı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
    arkadaşım kanal listesini atmadan boot dosyası ardından aynı yazılım atma programı ile default seçeneğini işaretle kanal listesi yani rom dosyasını normal yazılm yükler gibi yükliyeceksin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba aciko 5225 e 10 3 2007 tarihlı softcam attım ancak loader bu sorftcam ın uzantılarına uygun dosyayı görmeyince tüm dosyaları göster dedikten sonra yukledim, cihaz işlem sonunda displayi resetledikten sonra sabit kaldı sıfıra düşmedi nerde hata yapılmış olabillirim yada bir önceki eski tarihli yazılımı tekrar yukledim normale döndü display eve gittiğimde tv takıcam ?
    Konu kompetankedi tarafından (13-03-2007 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri