Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 234567891011
109 sonuçtan 101 ile 109 arası

Konu: Aciko 4225 ve 5225' ler için Softcamı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgiler için teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar, uydu alıcımdaki teknik bir sorundan dolayı GM 11000 seri menülü kanal listesini hazırlayamadım. Bende yazılım değiştirerek Aciko 4225 SKY'ın kanal listesini ve softcamını hazırladım. TV CABO'da Nagra 3 sistemine geçen kanallar listeden çıkarılmıştır. Herkese iyi seyirler.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar uydu alıcımdaki teknik sorunu hallettim ve GM 11000 serisininde kanal listesini ve softcamını güncelledim. Kanal listesini yükledikten sonra menü yapıp 5679'u tuşlayın ki listeniz fabrika ayarı olsun.Herhangi bir şekilde fabrika ayarlarına döndüğünüzde kanal listeniz aynı kalır. Herkese iyi seyirler.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (07-10-2007 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam bu softcamda hotbird için gecerli hiç *** varmı?yoksa goldmaster yazılımını beklemeye devammı edeceğiz??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım bu softcamda sadece POLSAT ve SRG kanallarının şifreleri var. Başka bir şifre malesef şu an yok. Biss *** bölümü için ise biss *** bölümünde verdiğim bir iki şifre var ama kalitesiz kanallar onlarda. Yani yeni bir yazılım bekleliyoruz hep birlikte. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ACiKO 5225 için hangisini yüklemem gerekiyor. daha önce attığım yazılım goldmaster yazılımı tps auto açmıyor artım.
    KamtuR :sunglasses2:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İstediğini Yükle

Alıntı kamilturhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ACiKO 5225 için hangisini yüklemem gerekiyor. daha önce attığım yazılım goldmaster yazılımı tps auto açmıyor artım.
    Arkadaşım yukarıdaki kanal listesi ve softcamlardan birini yükleyebilirsin. Ancak Aciko 4225 SKY senin alıcına uyar mı bilemiyorum. Yalnız polsat ve TVCABO paketleri Nagra 3'e geçtikleri için o kanalları kanal listesinden silebilirsin. D+ ları güncel keylerle izleyebilirsin.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar 4225de goldmaster yazılımı yükledıkten sonra cıhaz acılmıyor neden olabılır acaba ??????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tolga20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar 4225de goldmaster yazılımı yükledıkten sonra cıhaz acılmıyor neden olabılır acaba ??????
    Yazılımdan sonra boot dosyası atınız

Ayrıca bu konu goldmaster bölümündede oldugu için kapanmıştır..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 234567891011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri