Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: D+isp.paket frekanslari sorunlu.nasil..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart D+isp.paket frekanslari sorunlu.nasil..?

Selamlar,bende 1.50 mt canak var.7-8 ay once butun d+isp.paket freq. cikarken
    simdi 3-4 freq. cok zorlaniyor,cogu zaman gidipgeliyor.Sorunu nasil cozerim?
    Sorunlu olanlar; taq1 frq'i,c+futbol freq,12456 freq. gibi .
    ps:taq5,sportmania freq'lari guclu,sorunsuz cikiyor.

Yer;Istanbul,hava bulutlu iken de acik da ayni sorun var..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaşım hispasatta malesef oluyor bende de aynı sorun oluyor uzak bi uydu olduğundan olabilir bu sorun akşamları özellikle sinyal seviyesi düşüyor gündüz tekrar yükseliyor çanakta sorun olsa sabah saatlerinde de çekmemesi lazı o yüzden böyle idare etcez artık napalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senin sorunun antenin alçaklık yükseklik ayarından veya lnb ayarından kaynaklanıyor .fırtınalı havalarda motorlu antenlerin ayarı hafif kaçabiliyor.v box tan düzelmiyorsa dediğimi uygulayın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorunlu freq.lar 12226v,12303v,12380v,12456v..bu 4 freq. hic cikmiyor.dedigin gibi lnb ayarlariyla oynadim.Nadiren 1 hft once biraz sinyal gelirken simdi hicyok.Acaba uydudami 1 sorun var?1.5mt parabol canakla alan varsa sorunu nasil cozebilecegimi belki anlatir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım, uyduda bir sorun yok. Ben Akhisar'da 90'lık oval çanakla tüm frekansları aldırıyorum. Sadece11615 H 27500 gece 2'den sonra çekmeye başlıyor. Yalnız 11891 V ile 12456 V leri sr: 30000 yapman gerekli. Kolay gelsin.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

astraya çeviriverin arkadaşlar hispada zaman zaman çıkmayan d+ kanalları aynen astrada 90lık çanakla geliyor..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri