Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: arkadaslar 12,03,A5 no av yardımlarınızı bekliorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Arses Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tesekkurler memet abi çok işime yaradı sorunu hallettim
    ok kardeş geçmiş olsun

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bunu al yazılım atargibi at loaderi içindedir kolay gelsin
    iyi günler. 12.03.A5 için beklemekten bıkınca Hemco için 12.01.a5 Stream yazılımını attım. Kanallarıda yükledim. Sinyal güzel ama bir türlü NO AV sorununu aşamadım. Bu konuda bir fikrin var mı?
    Yardım için sağol.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ozden Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iyi günler. 12.03.A5 için beklemekten bıkınca Hemco için 12.01.a5 Stream yazılımını attım. Kanallarıda yükledim. Sinyal güzel ama bir türlü NO AV sorununu aşamadım. Bu konuda bir fikrin var mı?
    Yardım için sağol.
    arkadaşım yaptığın yanlış bişey senin cihazın hw sine uymayan bir yazılımı yüklemişsin.cihazına zarar verebilir.flashı arızalandırabilir.bir deyim vardır dimyata pirince giderken evdeki bulgurdanda olabilirsin .sana tavsiyem orjinal yazılımını yüklemen:45:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet kralleo arkadaş. dediğinde haklısın. ama tehlikeyi göze aldım ve yükledim. Sorunu çözemeyince orijinal yazılıma geri döndüm. Uyarı için sağol.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri