Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Progr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Progr

Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Programı

KARIŞIKLIK OLMASIN DİYE HEPSİ BİR ARAYA TOPLANMIŞTIR!!!
    Konu master71 tarafından (07-11-2007 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar mx için hazırladığım kanal listesini mx plusa atabilirmiyim birde hangi loaderle yardımcı olun lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı engina81 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar mx için hazırladığım kanal listesini mx plusa atabilirmiyim birde hangi loaderle yardımcı olun lütfen
    dostum mx plusa olmaz farklıdır hazırladığınız kanal listesi
    cihazınız mx serisiyse burdaki lükleme loderlardan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    birini indirip Download Data Seçeneyle yükleyebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstad cihaz mx plus canal editor programını buldum ancak sıralama nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam
    bende kyoto 12300 plus paylaşım yapabilen receiver var bunun yumatu mx serisi ile aynı olduğunu söylüyorlar bu cihaza hangi yazılımı atabilirim bana bu konuda yar5dımcı olursanız sevinirim
    saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar elimde yumatu marka bi cihaz var ekranda 0000 yazıyo hiç bir işlem yapmıyor ne yapabilirim acil yardım lütfen....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ha-ka-79 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar elimde yumatu marka bi cihaz var ekranda 0000 yazıyo hiç bir işlem yapmıyor ne yapabilirim acil yardım lütfen....
    besleme arızası var tamirciye götürmelisin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylasım ıcn teskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal editörü lazım bulmak kolayda yapmasını inşallah beceririz

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri