Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Progr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Progr

Yumatu Mx Plus Serisi (Hepsi Bir Arada) Yükleme Loaderi Kanal Editör *** Editör Programý

KARIÞIKLIK OLMASIN DÝYE HEPSÝ BÝR ARAYA TOPLANMIÞTIR!!!
    Konu master71 tarafýndan (07-11-2007 Saat 01:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar mx için hazýrladýðým kanal listesini mx plusa atabilirmiyim birde hangi loaderle yardýmcý olun lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý engina81 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar mx için hazýrladýðým kanal listesini mx plusa atabilirmiyim birde hangi loaderle yardýmcý olun lütfen
    dostum mx plusa olmaz farklýdýr hazýrladýðýnýz kanal listesi
    cihazýnýz mx serisiyse burdaki lükleme loderlardan Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    birini indirip Download Data Seçeneyle yükleyebilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad cihaz mx plus canal editor programýný buldum ancak sýralama nasýl yapýlýyor bilmiyorum yardýmcý olurmusunuz teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam
    bende kyoto 12300 plus paylaþým yapabilen receiver var bunun yumatu mx serisi ile ayný olduðunu söylüyorlar bu cihaza hangi yazýlýmý atabilirim bana bu konuda yar5dýmcý olursanýz sevinirim
    saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar elimde yumatu marka bi cihaz var ekranda 0000 yazýyo hiç bir iþlem yapmýyor ne yapabilirim acil yardým lütfen....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ha-ka-79 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar elimde yumatu marka bi cihaz var ekranda 0000 yazýyo hiç bir iþlem yapmýyor ne yapabilirim acil yardým lütfen....
    besleme arýzasý var tamirciye götürmelisin..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylasým ýcn teskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal editörü lazým bulmak kolayda yapmasýný inþallah beceririz

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri