Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: next ye2000xplus

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert_3030 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben INF614c yazılımını cihazıma yükledim ama cihazda bazı problemler oldu. kumandadaki *** güncelleme yeri gitmiş yerine XCRYPT yazıyor onlarda işlevsiz,
    birde kanal taşıma özelliği değişmiş eskisi gibi taşıdığım kanalları taşıyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
    Çihazınızın Menü sistem bilgisi bölümünden emuyu aktif yapınız.Kanal taşıma özelliği şimdi daha kolay toplu olarak kanalları taşıyabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür edrim sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş EMUyu aktif ettim hala aynı sprun var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede aynı cihaz var ve aynı sorunlar var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar benim cihazım NEXT YE 2000X PLUS
    bu cihazla hiç bir şifreli kanal izleyemiyorum.
    ne yapmam gerektiğini bana anlatırsanız çook sevinirim. bu gün itibarıyla yazılımıda yükselttim hala şifreli kanalları izleyemiyom çanağım hotbrit de bağlı yardım .pls.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliderya Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar benim cihazım NEXT YE 2000X PLUS
    bu cihazla hiç bir şifreli kanal izleyemiyorum.
    ne yapmam gerektiğini bana anlatırsanız çook sevinirim. bu gün itibarıyla yazılımıda yükselttim hala şifreli kanalları izleyemiyom çanağım hotbrit de bağlı yardım .pls.
    arkadaşim hotbirdde şuanda emu yoluyla izlenebilen kanal yok tps şuanda yok absat içinse günlük *** dosyaları var onlardan kullanabilirsiniz canağini sirius uydusuna cevirsen orda ***** kanal var 2 tane onlara bakabilirsiniz canağinizi hispesata cevirip güncel keyleri cihazınıza girerseniz orda d+ tv cabo paketleri var orda guzel kanallar var yani bugunlerde hotbirdde izlencek bişi kalmadı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri